גירסת הלייב אקשן ל"מלך האריות" לא זכתה להערכה גדולה בכלל, ונראה שיצא ממנה רק דבר אחד טוב, לפחות אם קוראים לך ביונסה: דיווח חדש בסאן הבריטי טוען כי אולפני דיסני נמצאים במגעים מתקדמים לחתימה עם הזמרת על חוזה ששוויו מוערך ב-100 מיליון דולר.

לפי תנאי החוזה, ביונסה תשתף פעולה עם דיסני לפחות בשלושה סרטים בתפקידים שונים ומגוונים. אחד מהם, למשל, צפוי להיות "הפנתר השחור 2", שייצא לאקרנים ב-2021, וביונסה צפויה כרגע להשתלב בפסקול שלו בלבד, אבל אין מן הנמנע שהיא בסופו של דבר תמצא את עצמה מול המצלמות בהופעת אורח. שני הפרויקטים האחרים של הזמרת טרם ידועים.

"ביונסה הפכה להיות שחקנית מרכזית עבור דיסני", אמר גורם המעורב בעסקה, "והיא משתלבת באופן מושלם עם המותג שלהם. היא עבדה על מספר פרויקטים בעבר, כולל קולה של נלה ב'מלך האריות', וכעת הם מעוניינים לסגור אותה לפרויקטים נוספים". 

אחת ההצעות שעלו היא להשתמש בקולה של ביונסה בכדי לקריין סרטים דוקומנטריים שיעלו בשירות הסטרימינג דיסני פלוס. "אחרי ההצלחה של מייגן מרקל עם הסרט 'Elephant', יש להם פרויקטים עתידיים נוספים שמתאימים בדיוק למותג של ביונסה", סיפר המקור, "המשא ומתן עדיין נמשך אבל רוב הפרטים כבר סגורים".

אם ביונסה אכן תשחק מול המצלמה, זו לא תהיה ההופעה הקולנועית הראשונה שלה. את הופעת הבכורה שלה היא עשתה בשנת 2003 בסרט "אוסטין פאוורס: גולדממבר", ומאז השתתפה גם בסרטים "הפנתר הוורוד", "נערות החלומות" ו"קאדילק רקורדס". הזמרת אף הופיעה בעבר בתור דמותה של אליס (מארץ הפלאות), במסגרת פרויקט תצלומים מיוחד של הצלמת אנני ליבוביץ' בשם "Disney Dream Portrait Series". 

בתחילת השבוע, ביונסה השתתפה גם בספיישל היוטיוב "Dear Class of 2020", בו נאמה בפני בוגרי אוניברסיטה שמסיימים בימים אלה את התואר ובגלל התפרצות הקורונה לא יכולים לערוך את הטקס המסורתי. בין היתר ציינה הזמרת כי תעשיית הבידור עדיין סקסיסטית, ואמרה "היא עדיין נשלטת על ידי גברים ובתור אישה, אני לא ראיתי שנתנו למספיק נשים את ההזדמנות לעשות את מה שידעתי שאני חייבת לעשות. לא היו מספיק נשים שחורות סביב השולחן, אז הייתי חייבת לחטוב עץ בעצמי ולבנות את השולחן שלי, ואז הייתי חייבת להזמין את הטובים ביותר לשבת לצדי. זה אומר לשכור נשים, גברים, מהגרים, אנדרדוגים ואנשים שהתעלמו מהם ולא ראו אותם".