בעוד כמה שנים, כשנסתכל אחורה על השנים 2019-2020 ועל עונת הפרסים שלהן, יכול מאוד להיות שנזכור רגע ספציפי אחד ממנה - חיבוק בין האקסים המיתולוגיים בראד פיט וג'ניפר אניסטון. בין אם החיבוק יזניק בקרוב קאמבק מפואר ובין אם יישאר בגדר זיכרון מתוק, הזוגיות הרשמית של בראד פיט בעונת הפרסים היא ממש לא עם אניסטון, אם אתם שואלים אותנו, אלא עם אייקון הוליוודי אחר - לאונרדו דיקפריו

רק בשבוע שעבר, במהלך השטיח האדום לקראת טקס פרסי גילדת השחקנים, קיבלנו ביטוי נוסף לקרבה בין שני הכוכבים, שתפקידיהם בסרט "היו זמנים בהוליווד" בשנה שעברה היו שיתוף הפעולה הקולנועי הראשון שלהם. במהלך ריאיון לקראת הטקס, חשף פיט את הכינוי בו דיקפריו מכנה אותו - "מאהב" (Lover). "זה קצת מבלבל, אבל אני מסתדר עם זה", סיפר פיט על הכינוי שהוצמד לו, והמשיך את הערב בזכייה בפרס שחקן המשנה הטוב ביותר בטקס ומשם לאפטר פארטי אליה יצא עם, ניחשתם נכון - דיקפריו.

ככל שהולכים אחורה, ככה מגלים עוד ועוד מצבים בהם השניים הציגו את אחת מהחברויות הדביקות ביותר שידעה הוליווד. בנאום הזכייה שלו בטקס גלובוס הזהב, פיט (שזכה כמעט בכל פרס אפשרי השנה, בניגוד לדיקפריו) הודה לחברו וציין כי הוא "היה חולק איתו את הרפסודה", בהתייחסות לסיום הטרגי של הסרט "טיטניק" בו כיכב השחקן.

בריאיון אחר בתחילת החודש ל-Deadline היה זה דיקפריו שסיפק פרטים נוספים על מערכת היחסים המתגבשת. "מה שהיה מאוד מעניין בעבודה עם בראד היה הנוחות החריגה והקלות שהתחברנו בהן עוד ביום הראשון", סיפר על ימי העבודה לקראת צילום הסרט. "דיברנו על התסריט וישר ידענו את הדינמיקה ואת מערכת היחסים (בין הדמויות שגילמו, ר.א), ומי הבחורים האלה היו אחד עבור השני". דיקפריו גם סיפר כיצד הוא ופיט נהנו לשפר את יכולות המשחק שלהם בכך שאלתרו ביחד קטעים במהלך הצילומים. 

חזרה למחמאות שפיט מפזר על חברו, הפעם במהלך מסיבת עיתונאים בפסטיבל קאן האחרון, בו הוצג בבכורה סרטם המשותף.  "צחקתי איתו מאוד", סיפר פיט, "יש לך את הטוב ביותר מולך שמחזיק איתך את הסצנה. יש בזה הקלה גדולה". פיט הוסיף כי "יש לנו חוויות דומות לצחוק עליהן. אני מקווה שנעשה את זה שוב, זה היה כיף מאוד".

אם כל הציטוטים להתרפקויות של דיקפריו על פיט ולהיפך עוד לא שכנעו אתכם שמדובר בפאוור קאפל האמיתי של הוליווד בימים אלה, אולי זו הזדמנות טובה להזכיר פרסום מלפני מספר חודשים - לפיו השניים מבלים ביחד ביצירת פסלי חימר. בקצב הזה, לא נתפלא אם נראה אותם מגיעים בלבוש תואם לטקס האוסקר עוד שבועיים.