רגע לפני הלידה הצפויה של יורש או יורשת העצר למשפחת טרנטינו, דניאלה פיק מככבת בקמפיין לשירות הסטרימינג החדש של חברת יס עם קריצה כפולה: לננסי סינטרה, בת של זמר מפורסם אחר ולסרטו של בעלה קוונטין. בריאיון היא מספרת על החיים לצד בעלה, החיים בארץ ועל ההתרגשות מההיריון הראשון.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

למרות שפיק טענה בעבר כי היא נמנעת מקמפיינים שיש להם הקשרים לסרטיו של בעלה, דניאלה מספרת: "אני חושבת שזה מעודכן מספיק. גם קוונטין חשב שזה תפור עליי לעשות את זה. בכל דבר שאני עושה או אעשה יש קשר. זה בעלי זה לא משהו שאני מסתירה או מחביאה, חוץ מזה שהוא מעורב בחיים שלי, אז הקריצה קיימת, כי זה החיים שלי".

דניאלה בת ה-36 היא דוגמנית עסוקה בישראל ולוס אנג'לס אבל זה לא סוד שעיקר תשומת הלב היא סביב הזוגיות עם הבמאי ובזכותה הוא גם עשה סוג של עלייה. בחודשים האחרונים הם מתגוררים בווילה באזור כיכר המדינה בת"א, ומדי פעם נתפסים בעדשת הפפראצי בבילויים, גם בקולנוע.

"החיבור שלו לישראל הוא מאוד טבעי, ולכן הוא מרגיש נוח פה ואנחנו המון פה, זה המרכז שלנו כרגע. מאוד מרגש אותי לראות את האהבה של האנשים לקוונטין ואת החיבור הזה". פיק סיפרה על ההתרגשות הגדולה סביב ההיריון: "שמחים, מאוד מאוד שמחים", והוסיפה כי בבית הם מתכננים לדבר גם עברית וגם אנגלית: "יש 2 שפות מובילות בבית וזה דווקא נראה לי חיובי, אני מאוד אוהבת שפות באופן אישי".

על המצב של אביה צביקה פיק היא העדיפה לא לדבר. במאי 2018 צביקה חש ברע בטיסה מלונדון לישראל ומאוחר יותר התברר כי עבר אירוע מוחי. אתמול הוא הופיע על הבמה החזרה הגנרלית לפסטיגל שיעלה בחנוכה הקרוב, ולשמחת כולם נראה שמצבו משתפר.