אחרי שפרסמנו בסוף השבוע האחרון את עשרת הסרטונים הויראליים ביותר בטיקטוק השנה, הגיע הזמן לחזור לישראל. הרשת החברתית שנוסדה בסין והפכה לפופולרית בכל רחבי העולם התחילה לתקוע יתדות גם בארץ, ובמסיבת העיתונאים הראשונה שקיימה הבוקר (שני) היא חשפה פרט מעניין במיוחד: אלה הישראלים הכי מצליחים בפלטפורמה. 

#1

הזמרת, השחקנית, אימפריית הילדים והאינפלואנסרית אנה זק הייתה הראשונה לזהות שטיקטוק הולכת להיות תופעה קולוסאלית, ולכן זה לא מפתיע אותנו שהיא התברגה במקום הראשון ברשימה – עם לא פחות מ-4.8 מיליון עוקבים ו-137 מיליון לייקים.

 

@anna.zak

Short hair? #fyp

♬ Nonstop - Drake

 

#2

למקום השני הגיע הדוגמן אביתר עוזרי, עם 3.3 מיליון עוקבים ו-63.4 מיליון לייקים. מדובר, אגב, בנתונים גבוהים בהרבה ביחס לדף האינסטגרם שלו, שם הוא מסתפק ב-90.5 אלף עוקבים. בסרטון הנצפה ביותר שלו, שהגיע ללא פחות מ-19 מיליון משתמשים, כלב הצ'יוואווה שלו נושך לו את האצבע. 

 

@mreviatar

This is how i lost my favorite finger// וככה מאבדים אצבע##fyp ##foryoupage ##foryou please follow me on my Instagram: mreviatar

♬ original sound - mreviatar

 

#3

במקום השלישי והמכובד ניצב דניאל בראון, עם 2.5 מיליון עוקבים ו-67.3 מיליון לייקים. בסרטון הפופולרי ביותר שלו, שזכה ליותר מ-22 מיליון צפיות, הוא מגיע לאסוף את אחותו מבית הספר ומביך אותה מול החברות שלה עם השיר WAP.

 

@danieltbraun

I fetched my other sister! THE EMBARRASSMENT! @ora_braun #foryou #viral (IG: _danielbraun)

♬ WAP(feat. Megan Thee Stallion) - Cardi B

#4

למקום הרביעי הגיע אור זוטי, עם 24 מיליון עוקבים ו-35.2 מיליון לייקים. ערוץ הטיקטוק שלו כולל כל מני קסמים וניסויים עם קוקה קולה וסקיטלס, אבל הסרטון הנצפה ביותר שלו – עם לא פחות מ-44.8 מיליון צפיות – מראה אותו בכלל "זוכה במטיל זהב עצום". 

 

@orzutiextra

PULLED OUT 3 GOLD CUBES ⁉️ folllow for more | נחשו בכמה כסף זכיתי? | #trend #gold #foryourpage #arcade #omg #lifehacks

♬ Viva La Swing aka #SandoTwist by @Abiud_Sando - Mingaling 2.0

 

#5

הרקדנית יובל ביטון הגיעה למקום החמישי ברשימה, עם 1.8 מיליון עוקבים ו-35.8 מיליון לייקים. רוב הסרטונים שהעלתה בתקופה האחרונה מציגים אותה רוקדת, אך בסרטון הכי מצליח שלה – שהגיע ללא פחות מ-25.8 מיליון משתמשים וגרף 4.8 מיליון לייקים – היא רוקדת עם הטיקטוקרית @maydaniellll

 

@yuvalbiiton

Babyy @maydaniellll // #dance

♬ am i famous yet - mera

 

#6

במקום השישי זכה היוצר, הקוסם והמנטליסט שחר לבנה, עם 1.6 מיליון עוקבים ו-22.1 מיליון לייקים. הסרטון הפופולרי שלו, בו הוא "מנסר" למישהי את הראש, צבר יותר מ-15 מיליון צפיות וגרם לטיקטוק להוסיף אזהרה: "הפעולה בסרטון יכולה לגרום לפציעה חמורה". 

 

@shaharlivne1

Did you understand what she said❓The end lol @leeshay1991 #magic #lol #foryou #wow #funny #viral #fyp

♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod

 

#7

עם 1.2 מיליון עוקבים ו-38.4 מיליון לייקים, למקום השביעי הגיע שי בר, שאף חתום בסוכנות האינפלואנסרים והדוגמנות itmodels. הסרטון הפופולרי ביותר שלו, שצבר יותר מ-5 מיליון צפיות, הוא תשובה לאתגר ההעלמות שסחף את טיקטוק. אם הבנתם מה לעזאזל קרה פה, מערכת NEXTER תשמח לשמוע. 

 

@shay_bar

#tutorial #tiktoktutorial #transitiontutorial #transition #foryou #disappearingchallenge

♬ original sound - SHAY BAR

 

#8

למקום השמיני ברשימה הגיעה אלין כהן, שהקימה אימפריית איפור עוד לפני שהספיקה להתגייס לצה"ל. חשבון הטיקטוק שלה כולל 993 אלף עוקבים ו-72.3 מיליון לייקים, אבל לצד הדירוג הנמוך יחסית ברשימת משפיעני הטיקטוק, היא מתפעלת גם חשבון אינסטגרם מצליח במיוחד עם יותר מ-800 אלף עוקבים. למקרה שתהיתם, הסרטון הפופולרי שלה ביותר בטיקטוק – עם יותר מ-2.5 מיליון צפיות – הוא פשוט סרטון של שיפוד נקניקיות. 

 

@aline_cohenn

מה אתם הכי אוהבים לאכול? #foryou #food

♬ original sound - Aline Cohen

 

#9

אין רשימה ויראלית טובה בלי הזמר והרקדן סטפן לגר, שהגיע למקום התשיעי בדירוג הטיקטוקרים הישראלים עם 872 אלף עוקבים ו-13 מיליון לייקים. כצפוי, ברוב הסרטונים שלו הוא פשוט רוקד; הסרטון הכי פופולרי שלו עלה לפני שלושה ימים בלבד, והספיק לצבור 3.4 מיליון צפיות והמון תגובות מקהל דובר צרפתית. 

 

@stephane.le.gar

Noon Elle a dead ca, Emplus Elle parle meme PAs Français @yardeniiiii ♥️ #fyp#pourtoi#slowmo

♬ son original - Justebf_93

 

#10

למקום העשירי והאחרון ברשימה (יש עוד המון טיקטוקרים, מבטיחים) הגיעה אנג'ל ברנס, עם 652 אלף עוקבים ו-23.2 מיליון לייקים. בסרטון הכי נצפה שלה, עם יותר מ-1.2 מיליון כניסות, היא "מנסה לרקוד בלט" לעיני אביה ואחיה הצעיר. מה אומרים? לא אומרים.

 

@angelbaranes

לא מעריכים בלט בבית הזה @shaybaranes3 #fyp

♬ Alec Chambers Lyrical WAP - Matthew Deloch

 

>> יחידת המשטרה שחוקרת פשעי טיקטוק