המשטרה ממשיכה ללקט את השותפים של דודו טופז, והיום חושפת קשר ללא פחות מאשר אחת ממשפחות הפשע הישראליות: המשטרה עצרה היום חשוד נוסף בתקיפתו של מנכ"ל קשת אבי ניר. החשוד הוא משה אוחנה, אחד מראשי משפחת הפשע אוחנה ואחיו של חנניה אוחנה, שנטען לגבי כי הוא נרצח על ידי יוני אלזם. אלזם, שמת בכלא מהרעלת ציאניד, זוכה השבוע לאחר מותו. 

למעצר הוביל אופיר סספורטס, חשוד נוסף בפרשה שהסגיר עצמו לפני כשבועיים למשטרה ונעצר בחשד שנשלח על ידי טופז לתקוף את מנכ"ל קשת. סספורטס בן ה-35 נשבר בחקירתו והודה כי הוא בסך הכל חייל של אוחנה, וכי שכר בהנחייתו את שני האנשים שתקפו את ניר. מחר יובא אוחנה לדיון בהארכת מעצרו בפני בית משפט השלום בתל אביב.

משה אוחנה
משה אוחנה, ארכיון | צילום: חדשות 2

השניים שתקפו את ניר ונעצרו בעבר הם שני אחים בשנות ה-20 לחייהם, תושבי כפר סבא, המוכרים למשטרה מעבירות קודמות. אחד האחים יושב כבר בכלא מאז ינואר בגין עבירה של גרימת חבלה חמורה. על פי החשד, שני החשודים היוו את חוליית התקיפה הראשונה ששלח דודו טופז, והם שהיכו ופצעו קשות את אבי ניר סמוך לביתו בצפון תל אביב, לפני כחצי שנה.

ביום ראשון הסגיר את עצמו למשטרה אחד החשודים בתקיפתו של סוכן השחקנים בועז בן-ציון. בן-ציון הותקף על ידי אלמונים בחודש ינואר השנה, זמן קצר לאחר שקיבל שיחת טלפון מאיימת לביתו. לאחר שהתוקפים הכו אותו בפרצופו הוא התלונן למשטרה.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו