הלוויה מייקל ג'קסון (צילום: רויטרס)
המרצ'נדייז נמכרים ובדרך אלבום חדש. מייקל ג'קסון מתוך הלווייה | צילום: רויטרס

שירים שהקליט מייקל ג'קסון בשמונה השנים שבין אלבומו הרשמי האחרון "Invincible" משנת 2001 ועד סמוך למותו, יראו אור באלבום חדש, שתפיץ חברת התקליטים "Sony/Epic". עם זאת, טרם נקבע מועד ליציאת האלבום היות ומנהלי חברת-האם של הלייבל, EMI, אינם מעוניינים להיראות כאילו הם מנסים לגרוף רווחים מהירים ממותו של מלך הפופ.

בראיון שהעניקה בסוף השבוע לתחנת רדיו 6 של רשת ה BBC בבריטניה, חושפת נשיאת חברת EMI אמנדה גוסט כי ג'קסון הותיר אחריו מאות שירים בדרגות שונות של סקיצות, מדמואים ראשוניים ועד הקלטות מושלמות כמעט לחלוטין, כולל שיתופי הפעולה עם אייקון ווויל איי.אם מהבלאק אייד פיז.

"אין לי מושג מתי השירים האלה יחשפו, אבל זה יקרה והאלבום יראה אור בהפצת חברת ' Sony/Epic'", אומרת גוסט, "בשלב זה אנו מעוניינים בעיקר לכבד את זכרו של מייקל. לא להיראות כאילו אנו מנצלים את הטרגדיה של מותו 'לקפוץ על העגלה' ולגרוף רווחים מהירים על חשבונו".

יצוין כי למנהלי החברה אין, בשלב זה, סיבה להזדרז ולהפיק אלבום חדש מהשירים שטרם נחשפו, היות והם כבר גורפים רווחי עתק מהמכירות המוגברות של הקטלוג הישן של מייקל ג'קסון. כזכור, מכירות אלבומיו של הזמר זינקו בעשרות אחוזים מאז מותו והם מובילים את כל מצעדי המכירות ברחבי העולם.

במקביל, מי שלא מנסים להיראות כאילו הם נמנעים מלעשות קופה על חשבון מלך הפופ המנוח הם מנהלי חברת AEG, שיועדו להפיק את סיבוב ההופעות "This is It". אחרי שכבר הודיעו כי יוציאו בפורמט DVD ואלבום בהופעה חיה את החזרות המצולמות האחרונות שקיים ג'קסון בלוס אנג'לס, הוציאו בסוף השבוע מנהלי החברה למכירה את מוצרי הלוואי שיועדו להימכר לקהל בהופעות באולם O2 בלונדון. קטלוג מלא של המוצרים ניתן למצוא באתר michaeljacksonmerch.com.

עוד מייקל ג'קסון:

אחיו של מייקל ייצאו לסיבוב ההופעות לזכרו

מדונה במחווה מרגשת למייקל ג'קסון בפתיחת הסיבוב העולמי

שתי סקיצות של מייקל ג'קסון ופרדי מרקורי מ"קווין" דלפו לרשת

אורי גלר: "היו לי סימנים לפני מותו של מייקל"

כריס בראון, פי דידי ועוד ראפרים בשיר פרידה ממייקל