אין תמונה
שולט בבילבורד

בעקבות העלייה הדרסטית במכירות אלבומיו של מייקל ג'קסון בסוף השבוע האחרון במצעד הבריטי, פורסמו אתמול גם מצעדי המכירות של סינגלים ואלבומים בארצות הברית.

כצפוי, גם על פי המצעד הרשמי של הבילבורד שולט מייקל ג'קסון המנוח ללא עוררין בדרוג. שמונה אלבומים מתוך עשרת המקומות הראשונים בצמרת הטבלה השבועית שייכים לקטלוג של מלך הפופ. האוסף "Number Ones" אוחז בפסגה ומקדים במעט את המכירות המחודשות של "The Essential Michael Jackson" ו- "Thriller".

במקביל נמשכת מכירה מאסיבית של אלבומים וסינגלים של ג'קסון גם בבריטניה. על פי דיווחים ראשוניים השיר "Man In The Mirror", במקור מתוך האלבום "Bad" שיצא ב 88', עשוי להפתיע ולכבוש את המקום הראשון במצעד מכירות הסינגלים אחרי שבשבוע שעבר נכנס למקום ה 11.

במקביל הצטרפו אמש חברי להקת U2 למוקירי זכרו של מייקל ג'קסון, במופע הפתיחה שהתקיים בברצלונה, מול 90 אלף מעריצים, לסיבוב ההופעות העולמי החדש שלהם "360".

בונו וחבריו ביצעו את השיר "Angel Of Harlem", שנכתב במקור לזכרה של הזמרת בילי הולידיי, והכריז באוזני הקהל: "הלילה אנחנו מנגנים לזכרו של מייקל ג'קסון, כישרון ענק שלא ניתן לתאר במילים וזה בעצם אומר הכל". לקראת סוף השיר הוסיפו חברי הלהקה קטע משיר של ג'קסון.

עוד מייקל ג'קסון:

החזרה האחרונה של מייקל תצא ב-די.וי.די. בתכנון מופע הוקרה ענק עם ביונסה וסטיבי וונדר.

אורי גלר: "היו לי סימנים לפני מותו של מייקל"

כריס בראון, פי דידי ועוד ראפרים בשיר פרידה ממייקל

הרדיו הישראלי חרש על שיריו של מייקל

צביקה פיק: "מייקל היה גדול כמו אלביס והביטלס"

אמני העולם מספידים ודורשים שהעיתונות תתנצל.

אחיו של מייקל מונה למנהל עזבונו. מייקל ייעץ לאלבום של הבן של דיאנה רוס.

מי מרוויח ומי מפסיד מהמוות של מייקל?

מת הקאמבק - הספד למייקל ג'קסון.