מייקל ג'קסון בהופעה (צילום: רויטרס)
who want's to live forever? | צילום: רויטרס

כצפוי, בעקבות מותו של מייקל ג'קסון מתחילות הקלטות נדירות שלו לדלוף לאינטרנט. שני קטעים שכבר עלו לרשת בסוף השבוע הם שתי סקיצות שהקליט ג'קסון בשנות ה 80' עם סולן הלהקה פרדי מרקורי, כמה שנים לפני שזה נפטר ממחלת האיידס.

השירים המדוברים הם "State of shock", אותו הקליט ג'קסון בסופו של דבר עם סולן הרולינג סטונס מיק ג'אגר, ו-"There Must Be More To Life Than This". ג'קסון ומרקיורי הקליטו את השירים בניסיון לבחון שיתוף פעולה בפרויקט מוזיקלי, אך לא היו שבעי רצון מהתוצאות והחליטו לגנוז אותן.

ככל הנראה, עובדים לשעבר באחוזת נוורלנד של ג'קסון שמרו את ההקלטות ללא אישור ובעקבות מותו של הבוס שלהם לשעבר הבינו את ערכן הנוסטלגי והחליטו להפיצם. 

פרסום ההקלטות מעורר כעס רב מצד בריאן מיי, גיטריסט להקת קווין, שהביע מכך שאט נפש: "העובדה שדווקא בעיתוי המסוים הזה נחשפים לראשונה שירים שהיה ברור שלא מייקל ולא פרדי היו מעוניינים שישמעו במצבם הנוכחי מרתיחה אותי. לצערי, גנבי המוזיקה ממשיכים לעבוד כרגיל".

על נסיבות ההקלטה סיפר מיי: "היינו אז בסיבוב הופעות בארצות הברית, ומייקל ג'קסון הגיע כמה פעמים לבקר אותנו והוא ופרדי הפכו חברים טובים. יום אחד פרדי נסע לבקר בבית של מייקל, והם הקליטו את שני הקטעים באולפן הפרטי שלו וכולם שכחו מזה. אף אחד לא שמע מאז על ההקלטות".

עוד מייקל ג'קסון:

מייקל כבש את המכירות גם באמריקה, U2 הקדישו לו שיר בהופעה.

החזרה האחרונה של מייקל תצא ב-די.וי.די. בתכנון מופע הוקרה ענק עם ביונסה וסטיבי וונדר.

אורי גלר: "היו לי סימנים לפני מותו של מייקל"

כריס בראון, פי דידי ועוד ראפרים בשיר פרידה ממייקל

עוד במוזיקה:

בועז מעודה מוציא אלבום בכורה ושיר חדש

אבי גרייניק ואורנה דץ בדואט

גם דודו אהרון הולך על היכל התרבות

רשמית: ליידי גאגא תופיע בישראל, לצד הקייזר צ'יפס, סימפל פלאן וכוכבים מקומיים