לפני כמה ימים דווח שקניה ווסט "מטביע את עצמו בעבודה" בשביל לנסות ולהתגבר הפרידה מאשתו קים קרדשיאן, וכעת מתברר שגם קים מצאה את הדרך שלה להתמודד עם הימים הלא קלים שהיא עוברת - ובאופן מפתיע היא בחרה לעשות זאת בצורה מאוד שגרתית וכזו שמתאימה גם לאנשים "רגילים" שעברו פרידה קשה.

כוכבת העל העלתה אתמול שלושה סרטוני סטוריז בחשבון האינסטגרם שלה, ובהם היא נראית כשהיא נוסעת ברכבה וברקע מתנגן לו המנון הפרידה הנכון של הרגע - "drivers license" של אוליביה רודריגו. בחלק הקצר שהיא בחרה מתוך השיר אפשר לשמוע את השורות: "וכל החברים שלי עייפים כבר בשביל לשמוע כמה אני מתגעגעת אלייך, אבל אני קצת מצטערת בשבילם כי הם לעולם יכירו אותך כמו שאני מכירה".

"היום נסעתי בפרברים ודמיינתי איך אני נוסעת הביתה אלייך", ממשיך השיר להתנגן ברקע, "ואני יודעת שלא היינו מושלמים, אבל מעולם לא הרגשתי ככה לאף אחד, ואני פשוט לא יכולה לדמיין איך אתה יכול להיות בסדר, עכשיו כשאני לא שם". במגזין הבידור פיפל ציינו שקים חתכה את הסטורי רגע לפני השורה הכי מסקרנת בלהיט הכי חם של התקופה: "אני מניחה שלא התכוונת למה שכתבת בשיר ההוא עליי".

הסטוריז המרגשים של קים מגיעים רק כמה ימים לאחר שהגישה את מסמכי הגירושים מקניה, במה שהפך רשמית לסוף הזוגיות של הזוג המפורסם שהיה נשוי כמעט שבע שנים. כזכור, גורם בכיר בתעשיית המוזיקה סיפר כבר לפני כמה חודשים שאחד הנושאים המרכזיים באלבום הבא של קניה יעסוק בפרידה המתוקשרת, ולנו לא נותר אלא רק לחכות.