מזג האוויר לא היה הדבר הסוער היחיד בסוף השבוע האחרון: הפרידה של הפאוור-קאפל קים קרדשיאן וקניה ווסט קיבלה את החותמת הסופית עם הגשתה של קרדשיאן בקשה רשמית לגירושים. כעת, מקור מספר למגזין US Weekly כי הפרידה הזו "קשה במיוחד" עבור ווסט: "קניה ניסה להטביע את עצמו בעבודה בשבועות האחרונים, אבל קשה לו להתרכז כשהפרידה רובצת עליו". המקור ציין כי בקשת הגט, שהידיעה עליה פורסמה ב-19 בפברואר, הייתה מכה קשה עבור ווסט, אף כי ״ידע שזה מגיע״. 

בתוך כל הדרמה הזו, ווסט בן ה-43 מתואר כ"מרוחק" ו"לא מתקשר" בעוד הוא "מעכל את כל מה שקורה". "קים הייתה אשת החלומות של קניה עוד לפני שהם הפכו לזוג, אז המחשבה על כך שהיא לא תהיה אשתו יותר היא קשה לעיכול", הוסיף המקור, "בין אם זו ההחלטה הטובה ביותר עבור המשפחה ובין אם לא". 

קניה ווסט, קים קרדשיאן (צילום: Lars Niki/Getty Images for WSJ. Magazine Innovators Awards)
הגישה באופן רשמי את מסמכי הגירושים. קים קרדשיאן | צילום: Lars Niki/Getty Images for WSJ. Magazine Innovators Awards

ביום שישי אישר מגזין US כי קרדשיאן (40) הגישה בקשה לגט מקניה ווסט אחרי שש שנות נישואים, כמו גם טענה למשמרת על ארבעת ילדיהם - נורת׳ בת השבע, סיינט בן החמש, שיקגו בת השלוש וסאלם הקטן, שעוד לא מלאו לו שנתיים.

לפי המקור המקורב לזוג, קניה עזב את בית המשפחה לפני חג המולד, והגיע ללוס אנג׳לס בחגים רק כדי לראות את ילדיו. לגבי הסיבה לפרידה, הוא אמר כי "הערכים שלהם פשוט לא עלו בקנה אחד", והבטיח כי "הגירושים עצמם לא צפויים להיות מכוערים". מקורות אחרים, עם זאת, הלשינו "שלקים נמאס מההתפרצויות הבלתי צפויות" של קניה, ושלפני כמה חודשים הזוג רב ריב גדול במהלכו "קניה התפוצץ על קים והיא התעצבנה מאוד" - ריב שלאחריו היחסים לא שבו להיות מה שהיו בעבר. והיי, בואו לא נשכח שביולי 2020, כשקניה עוד ניסה לרוץ לנשיאות ארה״ב, הוא נשבר בבכי באמצע נאום, סיפר שקים ניסתה לכלוא אותו ואף טען שהוא מנסה להתגרש ממנה כבר שנתיים - כך שהיחסים ביניהם לא היו חפים מבעיות עוד קודם.