לאונרד כהן מוציא בימים אלה אלבום ודי.וי.די חדשים בהופעה חיה, בשם "Songs From The Road" ("שירים מהדרך"), הכולל שירים נבחרים מהופעותיו ברחבי העולם בשנים 2008-2009, שצולמו בטכנולוגיית HD. הדיסק וה-DVD החדשים ראו אור בארץ שבועיים לפני שאר העולם, על מנת להבטיח את יציאתם בזמן לחגים בישראל.

מתוך הדי.וי.די משחרר כהן לצפייה מיוחדת את הביצוע ללהיטו הגדול ביותר "Hallelujah" - "הללויה", כפי שצולם והוקלט בהופעה בקליפורניה, ארצות הברית, בפסטיבל קוצ'לה.

כמו כן כולל המארז את הביצוע לשיר "Lover Lover Lover", שפתח את הסיבוב, ביצוע הלקוח מההופעה ההיסטורית באיצטדיון רמת גן ב-24 בספטמבר 2009 לעיני כ-50 אלף איש. שירים נוספים שנכללים ב-די.וי.די ובאלבום ההופעה החיה הם: Bird On the Wire, Chelsea Hotel, Waiting for the Miracle, Suzanne, The Partisan, Closing Time, וכאמור "Hallelujah", שצולמו והוקלטו בהופעותיו באנגליה, ארה"ב, סקנדינביה ועוד.

כמו כן כולל ה-די.וי.די 20 דקות של צילומי סצנות "מאחורי הקלעים" של המופע וראיונות עם נגניו של כהן, אותם ביצעה בתו לורקה כהן.

הצלחה מתמשכת במכירות בישראל

כזכור, באפריל 2009 הוציא כהן דיסק ו-DVD כפול של הופעתו בלונדון שהפך לרב-מכר עולמי והגיע בישראל למכירות של "אלבום זהב" תוך חודש וחצי בלבד.כיום עומדות מכירות האלבום וה-די.וי.די על למעלה מ-50 אלף עותקים.

מאוחר יותר, באוקטובר 2009, הוציא כהן ב-די.וי.די הופעה נשכחת שלו משנת 1970 בפסטיבל האי ווייט, אז עלה להופיע באמצע הלילה בפני חצי מיליון איש.

>> אלבומי מיינסטרים ישראלים מומלצים לחגים