כצפוי: להקת "הבקסטריט בויז" ביחד עם המפיקים המקומיים מודיעה הבוקר בצער רב על דחיית שלוש ההופעות של הלהקה שתוכננו להתקיים בתאריכים 29, 30 ו-31 ביולי באמפי פארק רעננה, זאת לאור המשך ירי הטילים מעזה על מרכז הארץ (כולל איזור השרון ורעננה), והחשש לביטחון הקהל באירוע רב משתתפים. כזכור, לשלוש ההופעות נמכרו ביחד כ-24 אלף כרטיסים, כשכל הופעה נפתחת כאשר קודמתה מתמלאת. על פי התכנון העכשווי - המופע יתקיים במועד חלופי במהלך אביב 2015, ככל הנראה בחודשים מרץ - אפריל.

עוד ב-mako מוזיקה:

מהלהקה נמסר: "מעריצים יקרים שלנו, אנחנו מצטערים להודיע על דחיית שלוש ההופעות. זו היא אכזבה גדולה עבורנו ועבורכם, כיוון שזה אמור היה להיות הביקור הראשון שלנו בישראל, וציפינו מאוד לפגוש אתכם. אנחנו כבר עובדים על תאריכים חדשים באביב הבא ונודיע לכם עליהם בהקדם האפשרי. שולחים הרבה אהבה לכולם".

ניתן לשמור את הכרטיסים או לקבל החזר

יש לציין שכל הכרטיסים לשלוש ההופעות של הלהקה בישראל נמכרו. מההפקה אומרים שהכרטיסים הקיימים מהווים כרטיסים שווי ערך להופעות החדשות בהתאמה, יחד עם זאת, כל לקוח שירצה לקבל החזר כספי מלא יוכל לעשות זאת, החל מיום ו' ה-25.7.14 בקופת תל אביב ב-*2207. הפרטים יפורסמו באתר קופת תל אביב ובעמוד הפייסבוק הרשמי בישראל.

מפיקי המופע, טל שרף, אטיסוטו ובלוסטון הפקות מסרו: "אנחנו מאוד מצטערים להודיע על דחיית ההופעות ועושים את כל המאמצים האפשריים להכריז על התאריכים החדשים בהקדם האפשרי. אנו יודעים שהמעריצים הנאמנים הרבים של הלהקה בישראל ציפו והתרגשו מאוד להופעות אלו ואנו יכולים לומר שאנו כבר עובדים על תאריכים חדשים לחודשי מרץ - אפריל באביב 2015".

גל גדול של ביטולי הופעות מחו"ל

הביטול של ה"בקסטריט בויז" מצטרף לרשימת הביטולים ההולכת ומתארכת בימים האחרונים של הופעות מיובאות לישראל מחו"ל: ניל יאנג, פסטיבל הדאנס "Isle Of Dreams"פול אנקהלהקת "אמריקה", צ'יק קוריאה וסטנלי קלארק ולהקת "בריאן ג'ונסטאון מסאקר".

אין תמונה
עוד לא ביטלו. להקת "קנזס"
ההופעה הגדולה הבאה מחו"ל היא של להקת "קנזס" ב-5 באוגוסט בהיכל התרבות בתל אביב. כמו כן, להקת המטאל האמריקנית "ביוהזארד" כן צפויה להגיע להופעה שנקבעה לה ב-2 באוגוסט במועדון "בארבי" בתל אביב.

להקת המטאל "מגהדת'" אמורה להופיע ב-6.8 בביתן 1 בגני התערוכה ת"א. הסולן דייב מאסטיין הצהיר: "מי שלא מגיע לישראל הוא פחדן". ב-21 באוגוסט צפויה להופיע בארץ לנה דל ריי, וב-13 בספטמבר ליידי גאגא.