עומר אדם מוציא את השיר "תרחמי עליי", שאת מילותיו חיבר אסף אטדגי (מנהלו האישי) ללחן של האלג'יראי חאג' איברהים חאליד (Hadj Ibrahim Khalid). לעיבוד  ולהפקה המוזיקלית אחראי נדב ביטון.

התוצאה היא אחד השירים היפים של עומר אדם, שמלביש את צבע הקול המיוחד שלו עם שירה חזקה על הלחן המוכר, ומצליח להישמע אמיתי. לא ברור עד כמה אדם באמת התחנן למישהי שתיתן לו אהבה, אבל השיר שלו עדיין חזק, גם במובן של הארד-קור.

בדרך לאלבום שלישי

"תרחמי עלי" הוא סינגל נוסף של עומר אדם מתוך מה שכנראה יהיה אלבומו השלישי. קדמו לו בשנה האחרונה שירים כמו "כובשת", "משוגע" עם TYP, גרסה ל"מהיום שהלכת" ("יא מאמא") והמנון הגייז החדש "תל אביב" ששר במצעד הגאווה, וכן הסינגלים שיצאו לפניהם: "כמו בימים", "נסיכה",  "מתקרבת מתרחקת", "וואיי לי", והקליפ שנלווה אליו, ו"מאמי זה נגמר".

לאחרונה התראיינו יחד עומר אדם ואסף אטדגי, בין היתר על "פרשת מרגול", ואדם אמר: "מרגול מחוקה אצלי, מה לי ולה".

אגב, להופעה של אדם על גג מרכז עזריאלי ביום שישי הקרוב אזלו כל הכרטיסים.

"תרחמי עליי"

"היא חמלה בלילות של צער, בימים היא תפתח לי את השער, בשתיקה ארוכה מלטפת, היא נמצאת עוד מעט היא הולכת / שנים שאני עוד שר לה, שולח פרחים ולא די לה, ימים שאני מחכה לה, היא הולכת אני משתגע

את הלכת הלב שוב נשבר לי, שרפת את כל מה שהיה לי, הצחוק מתגלגל גם העצב, השיר זה כל מה שנשאר לי

פזמון: תרחמי עליי ותתני לי, אהבה לעולם אל תלכי לי, מסתובב בלילות מול ירח, קורא לא עונה וצורח

היא בדידות היא האור הזורח, ושותה לעולם לא שוכח, רוקד מטורף מול ירח, נעלם מכולם ובורח, אף אחד לא מבין מה קרה לי, איך ברגע פתאום נעלמתי, הם אומרים שאני משתגע, מסתובב ברחובות וקורא לה

פזמון: תרחמי עליי ותתני לי, אהבה לעולם אל תלכי לי, מסתובב בלילות מול ירח, קורא לא עונה וצורח

את הלכת הלב שוב נשבר לי, שרפת את כל מה שהיה לי, הצחוק מתגלגל גם העצב, השיר זה כל מה שנשאר לי".

>> קובי פרץ עם נגיעות דאבסטפ: "איזה לילה"