אין תמונה
זוכרים שהתחפשתי לעצמי? עכשיו שדרגתי. ביונסה בקליפ "Grown Woman"

עד כמה ביונסה היא אישה בוגרת, ועד כמה היא אוהבת להשתעשע ולהפתיע? והאם זה סותר אחד את השני? לא בטוח. עם או בלי קשר ל-1 באפריל, שחררה ביונסה במפתיע גרסה מחודשת לקליפ שלה "Grown Woman", מתוך אותו אלבומה האחרון "Beyonce", שכזכור יצא בהפתעה.

הגרסה החדשה ערוכה בקצב שונה לגמרי - מהיר יותר, זריז יותר, קופצני יותר. היא מרוצפת בחיתוכי אלכסון של המסך ומרופדת בשלל ציורים ואנימציה שמעניקים לויגיאו אופי צעיר, מגניב, "קליפי", תוסס ורענן יותר. וכן, בעינינו היא עדיפה על הגרסה הראשונית, שהיתה יותר "סרט". בגרסה השנייה זה יותר "קליפ" שמתאים לאופי התזזיתי והחסר סבלנות של עולם הפופ העכשווי.

הגרסה החדשה

MusicPlayOn - Let the music play on!

אבל אין מה "להאשים" את ביונסה שהקליפ המקורי לא היה מספיק מגניב - כשיוצרים כמות כזו של קליפים בזמן כה קצר, כפי שהיא עשתה באלבום החדש, קשה שהכל ייצא מושלם, ומותר לחזור אחורה ולתקן.

מה שכזכור אפיין את הקליפ המקורי (וקיים גם בחדש) הוא היכולת המופלאה של ביונסה להתחפש לעצמה כנערה, ולהיראות במהלך הקליפ אותנטית לגמרי, כשהיא מגלמת את עצמה בצעירותה, כפי שהסביר הבמאי של הקליפ, ג'ייק נאבה.

הקליפ מתאפיין גם באפקטים ממוחשבים שגורמים לביונסה הילדה מסרטי הוידיאו הישנים והביתיים של פעם להניע את השפתיים לפי מילות השיר אותו שרה האישה הבוגרת שהיא כיום, כוכבת הפופ המובילה בעולם.

הגרסה המקורית

ואיזו גרסה אתם מעדיפים? ספרו לנו בתגובות.

עוד ב-mako מוזיקה: