אין תמונה
אוהבת אותם שריריים. ג'ניפר לופז

ג'ניפר לופז מפרקת את יו טיוב עם הקליפ החדש "I Luh Ya Papi", שבו היא ושתיים מחברותיה חוגגות עם ערימה של גברים שריריים.

חוץ מלשחק לאותם גברברים דמקה על הריבועים בבטן, נדמה שלופז וחברותיה עושות איתם כמעט הכל, כולל, כמובן, להצמיד את הפרצוף לגובה התחתונים של אותם גברברים.

הקליפ, שיצא רק לפני ארבעה ימים צבר כבר יותר מ-7 מיליון צפיות ביו טיוב. הקונספט שלו אומר שהגברים הופכים להיות אובייקטים מיניים בעיני נשים, ולא כפי שתעשיית הפופ מציגה בדרך כלל את רוח הדברים.

הקליפ כולל צילומים של ג'יי לו וחברותיה בחדר מיטות מוצף בגברים שווים, על יאכטה מפוארת וליד בריכה, וגם הופעת אורח של הראפר פרנץ' מונטנה בהקלטה המקורית.

הקליפ נפתח בקטע משעשע אך מייגע שבו הבמאי, לכאורה, מציע ללופז ולחברות שלה אופציות מוזרות ללוקיישן לצילומים, כמו פארק מים וגן חיות.

בהמשך מופיע ג'ניפר לופז בכמה מהאאוטפיטים המזוהים איתה לאורך הקריירה, כמובן משקפי השמש הענקיים שלה ואף שמלת הורסצ'ה המפורסמת איתה כיכבה בטקס פרסי ה"גראמי" של שנת אלפיים.

הביטוי "Papi" הוא סלנג לטיני מקובל שתרגומו הוא "חתיך" (או "חתיכי"). המשמעות של "I Luh Ya Papi" היא אפוא "אני אוהבת אותך, חתיכי". השיר ראה אור כסינגל הראשון מתוך אלבום חדש ושמיני של ג'ניפר לופז, שצפוי לצאת רשמית ב-17 ביוני השנה.