מה מושך אותך בנשים? אתה אוהב אותן רזות ובתנוחות מפתות? די. טוב, תתפלא לשמוע שאתה לא לבד: לפי מחקר חדש שהקיף 4,000 נבדקים, כל הגברים אוהבים אותן כאלה. לנשים, לעומת זאת, אומר המחקר, יש טעם הרבה יותר מגוון.

המדענים שביצעו את המחקר אומרים שבדיוק בגלל זה נשים סובלות מהפרעות אכילה – הן יודעות מה אנחנו אוהבים, אז הן עושות מאמץ עילאי להיראות ככה, כדי שנימשך אליהן.

דוגמנית בתחתונים וחזיה (צילום: ויקטוריה'ס סיקרט)
מי חושב שהבחורה בתמונה סקסית? לא, כי אולי צריך לחקור את זה | צילום: ויקטוריה'ס סיקרט

איך ביצעו את המחקר? לקחו את כל המשתתפים והראו להם תמונות של גברים ונשים בגילאי 18-25. הגברים מיד הניפו את התמונות של הבחורות הרזות והכוסיות אל-על וגיחכו כמו מפגרים. הנשים הביטו בריכוז בתמונות, ולא הצליחו להגיע לקונצנזוס; את כל אחת משך גבר אחר.

"זה המחקר הראשון," התגאה דאסטין ווד, אחד הפסיכולוגים שניהלו את המחקר, "שבודק רמת קונצנזוס בכל מה שקשור למשיכה פיזית בין גברים ונשים". הוא הסביר איך נשים מתאמצות לשנות את ההופעה שלהן כדי לרצות אותנו, והוסיף, "לשוני הזה בין נשים וגברים יש השלכות על האסטרטגיה של גברים ונשים בשוק הדייטים".

שוק הדייטים. נשבעים לכם שהוא אמר את זה. עוד מסקנה מעניינת מהמחקר: לנשים הנתונים הפיזיים אצל גברים פחות חשובים בכל מה שקשור למשיכה גופנית. שזה הגיוני, כשחושבים על זה. זה גם יכול להסביר כמה דברים – ציון ברוך, נגיד.

בתחתונים חזיה ונעלי עקב (צילום: ויקטוריה'ס סיקרט)
זאת תמונה לצורכי מחקר בלבד. נא להתייחס אליה בהתאם | צילום: ויקטוריה'ס סיקרט

ומסקנה אחרונה, בשביל הטעם הטוב: גם אצל הגברים וגם אצל הנשים הגיל שיחק תפקיד במידה המשיכה, עם טוויסט: גברים ונשים מבוגרים יותר נתפסו כמושכים יותר כאשר הם חייכו. אז תחייך, גבר. בכל זאת, יש לך סיבה טובה; גם אם תהיה שמן ורופס עדיין תהיה מישהי בעולם הזה שתחשוב שאתה סקסי לאללה.


עוד בערוץ הגברים:

הולך להתחתן? לא נורא, זה קורה לכולם. אבל זה לא אומר שאתה לא יכול להנות מזה. הנה שמונה דברים שאסור לך לעשות בחתונה שלך.
אל תשכח להצביע לתחרות הישראלית הסקסית. המועמדת השמינית: רותם סלע.
לסיום: לך טפח את עצמך. בדקנו עבורך דאודורנט, קרם עיניים ואפטר שייב שלא יודע להתיז.