לפני כמעט שנה כתב תמיר בר, יחד עם אסי כהן ואילן שפלר, את השיר-מערכון "תציע לה" ל"ארץ נהדרת", על הצעת נישואין שמתבוששת לבוא, והנה התבשרנו לפני כחודש שבר עצמו הציע נישואין לחברתו זה ארבע שנים, מאיה אופיר. הקומיקאי כוכב "ארץ נהדרת", "סבא אורי", הראפר "שם טוב האבי" (כאן 11) וסמנכ"ל שפע יששכר ב"קופה ראשית", הוא גם מוזיקאי שהוציא אלבום סולו והופיע מול קהל עד מלחמת "חרבות ברזל".

 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> הבריכה הנעלמת: וילה יוצאת דופן בהוד השרון לזוג + 8

>> תעשו כבוד לכלים שלכם: הוויטרינות חוזרות למטבח

 

בעבר התוודה בר, במסגרת ברכת יום הולדת לאופיר, שלא משנה איזה יום עבר עליו, אפילו הכי טוב ומעניין בעולם, "עדיין החלק הכי טוב ביום שלי זה לחזור הביתה בסוף היום, לשכב לידה ולראות נשיונל ג'אוגרפיק. ואם היא כבר ישנה אז אני מחזיק לה את היד ואני מרוצה כמעט באותה מידה".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Maya Ofir (@mayaofir2)

הצעת הנישואין של בר הייתה בפורמט ביתי משהו, שסיפק הצצה חטופה לדירה התל אביבית של בני הזוג וסקרן לגלות עוד. מהפוסטים והסרטונים של בר (37) ואופיר (29) בטיק טוק ובאינסטגרם עולה ארומה כפרית עם ארונות מטבח בצבע ירוק-כחול מעושן ואי באותו צבע, עטוף בעץ בגוון חם. בהמשכו פינת ישיבה שאליה סמוכים כיסאות בר לבנים במראה כפרי. טריו של מנורות בצבעים שונים ועדינים זורקת אור על האי. על הקיר במטבח בריקים לבנים עם רובה כהה שמדגישה את נוכחות האריחים, ואת התאורה השוטפת מעל נותן פס צבירה לבן. שידת הטלוויזיה הסמוכה בסלון משלבת עץ עם צבע צהוב, שנותן טוויסט לגוונים הפסטליים ועדיין שומר על כפריות וחיות. על הרצפה פרקט עץ חמים, ובסלון שטיח וינטג' עם דוגמה של עיטורי פרחים עדינים, ועליו שולחן אליפטי מעץ. הכול במסגרת הכפריות.

@tamirbarr

אנשים מתגלית היום

♬ original sound - Tamir Bar

בכניסה לדירה ספריית מדפים פתוחה עשירה בספרים, ארגז אוצרות, פסלים, צמחייה ועוד, ויוצרת צבעוניות תוססת ורקע לא רע לסרטונים של בר.

מציצים לדירה של תמיר בר ומאיה אופיר (צילום: מתוך האינסטגרם של תמיר בר)
צילום: מתוך האינסטגרם של תמיר בר
 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Maya Ofir (@mayaofir2)

 

@tamirbarr

זה מה יש

♬ original sound - Tamir Bar

@mayaofir2

שה גר חיים שלייייי

♬ צליל מקורי - Ohayon_shahar

מציצים לדירה של תמיר בר ומאיה אופיר (צילום: מהטיקטוק של תמיר בר)
צילום: מהטיקטוק של תמיר בר

@tamirbarr

♬ original sound - Tamir Bar