אחד הדברים הכי טובים בטיק טוק ואולי הסיבה העיקרית להצלחתו, הוא אורך הסרטונים. מתכונים, טריקים למטבח ולניקיון הבית וגם אימונים שמסתכמים ב-15 שניות - עוזרים גם לאנשים עם לו"ז צפו, לשפר את חייהם. אתגר שפורסם לאחרונה באפליקציה, הכולל תרגילים קצרים לבטן ולזרועות יוכל לעזור לכם להתחטב גם אם אין לכם זמן. 

 >> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?

אצל רבים מאיתנו הוא נחשב לנושא רגיש, עד כדי כך שזכה לאינספור כינויים: "המידלדל", "שריר המלח פלפל", אך שמו הרשמי הוא שריר הזרוע התלת-ראשי. אותו אזור של היד האחורית שרבים מנסים לחטב באימונים גם אם זה כרוך בכאבים קשים בימים שלאחר מכן (שהופכים פעולות יומיומיות פשוטות למורכבות יותר, כמו ללבוש חולצה). 

אבל אם כבר אנחנו עובדים קשה לטובת זרועות חטובות (וכואבות), אנחנו רוצים לוודא שאנחנו בוחרים בתרגילים היעילים ביותר ואם אפשר אז שיהיו גם קצרים וקולעים, כי אנחנו קצרים בזמן. מזל שהטיק טוק נכנס לחיינו ופתח לנו עולם ומלואו של טריקים מהירים.

לאחרונה רץ אתגר טיק טוק שהוא במיוחד עבור כל מי שמחפש לעבוד על שריר הזרוע התלת-ראשי. הוא נמשך 15 שניות בלבד, אבל אל תתנו לאורך הסרטון לבלבל אתכם, זה אתגר לא פשוט בכלל. לאחרונה אושיית הטיק טוק emmabesing, שמבלה רבות בחדר הכושר ומפרסמת סרטונים רבים בנושא ל-190 אלף העוקבים שלה באפליקציה, פרסמה את האתגר והיא גורמת לו להיראות קל, למרות שהוא רחוק מזה. 

@emmabesing

yooo i love this challenge !! thanks for tagging me in it @marrisa_wantroba #plankchallenge #fittok #fyp

♬ original sound - victorilynntondre3

 עוד ב-mako בריאות:
>> כך הפכה פרדס חנה ליישוב הכתום היחיד בישראל
>> רעבים כל הזמן? אולי זאת הסיבה
>> נחש הופיע בחלום שלכם? זו המשמעות

האימון הקצרצר מתבצע כולו בתנוחת פלאנק - כך שאתם על הדרך גם עובדים על שרירי הבטן - אבל זה גם מספיק כדי להבין שמדובר בתרגיל קשוח במיוחד. התרגילים שמרכיבים את האימון כוללים תנועות קטנות, אבל הן צריכות להתבצע בדיוק ובמהירות - ואלה מוסיפים לקושי ולתחושת הצריבה שכנראה תרגישו כמה ימים אחריו. הסיבה לכך היא שתצטרכו להרים את גופכם למעלה בעזרת אמת היד כשאתם בתנוחת פלאנק - ולחזור על זה כמה פעמים.