ליאור קוקה, הקונדיטורית בוגרת "בייק אוף", לא עוצרת לרגע: אחרי פופ אפים ויראליים של עוגות קרפ עתירות שכבות והמבורגרים מתוקים מפנקייקים, וגם בוטקה גלידה שחורה שלא מפסיק להעמיד תורים גם בשיא הקור - בסוף השבוע האחרון פתחה קוקה בית קפה חדש, שגם בו הרעיון המרכזי הוא, איך לא, מתוקים.

המקום החדש, שנמצא ממש בסמוך לדוכן הגלידה של קוקה בשדרות רוטשילד בתל אביב ועדיין נמצא בשלבי הרצה, נקרא "בוטיק קפה" ומציע תפריט קינוחים שנחלק לשניים: קינוחים עם וללא גלוטן. הפעם החליטה קוקה לזנוח את הפנפון והחדשנות לטובת קצת רטרו - והיא מתמקדת בעיקר בעוגות קלאסיות, על הגבול הנוסטלגי.

View this post on Instagram

משתדלת לא לאכול גלוטן בגלל דיאטה, ואז גיליתי קהילה שלמה שאסור לה לאכול גלוטן מטעמי בריאות. אז החלטתי שבבוטיק החדש שלי הכל יהיה של פעם - פשוט וטעים, וחלק גם נטול גלוטן!! הפתיחה בשישי הקרוב שעה 10:00 רוטשילד 8 תל אביב. שאר הפרטים, תפריט ומחירים בקרוב!! אוהבת אתכם אהבת אמת!!!!!!!!!!! תבואו לתת לי חיבוק ונשיקה. (המקום כשר רבנות תל אביב)

A post shared by ליאור קוקה (@liorkoka) on

ליאור קוקה בית קפה עוגות  (צילום: ליאור קוקה, יחסי ציבור)
עוגות של פעם | צילום: ליאור קוקה, יחסי ציבור

בתפריט הקינוחים של בית הקפה תמצאו, למשל, חלת פרג, תפוחים, גבינה או שוקולד (26 או 49 שקלים), עוגת רוגלך (56 שקלים), בלינצ'ס גבינה (26 שקלים), קרמשניט (29-56 שקלים) והקינוח ששב לחיינו עם תקומתה המחודשת של רשת קפולסקי לאחרונה - סברינה (29 שקלים).

גם בגזרת הקינוחים ללא גלוטן מציעה קוקה מבחר רחב, הכולל בין היתר עוגת גבינה (26 או 46 שקלים), עוגת גבינה עם קרם וניל ותותים (33 או 62 שקלים), עוגת שוקולד קלאסית (26 או 49 שקלים), פאי פקאן (29 או 56 שקלים) ופאי לימון (29 שקלים).

עוד בתפריט, למי שמשום מה לא חשקה נפשו במתוקים, בורקס במילוי גבינת המאירי ובורקס גבינה ותרד, שמוגשים שניהם עם סלסת עגבניות וחמוצים (19 שקלים למנה אישית, 49 למנה מוגדלת). בעתיד ייתכן שיתווספו מנות נוספות.

ליאור קוקה בית קפה בורקס  (צילום: ליאור קוקה, יחסי ציבור)
ויש גם בורקס למי שלא רוצה מתוק | צילום: ליאור קוקה, יחסי ציבור

View this post on Instagram

עזבו זילופים וקישוטים ורטבים ואינסטגרם. אני מתגעגעת לבית. ומה אוכלים בבית? עוגת שוקולד עם סוכריות, עוגת גבינה של הסבתות שמתפוצצת בתנור וקצת נופלת( אגב היא ללא גלוטן!!!!) , רוגעלך משוקולד השחר. בואו נחזיר את הזמן אחורה, הרבה אחורה. לפני שהכל היה מדוייק ומחושב ונאכל מה שבסוף כולנו רוצים- געגועים לבית. יום שישי הקרוב מתחילים רוטשילד 8 תל אביב .

A post shared by ליאור קוקה (@liorkoka) on

כמו מרבית המיזמים של קוקה, גם בית הקפה הוא נקודת מכירה ופחות מקום המתאים לישיבה ארוכה. במקום ניצבים כמה שולחנות, אבל לפי הכרותנו עם מכונת הלהיטים הוויראלית שהיא ליאור קוקה, בשביל לזכות לשבת כאן תיאלצו להמתין בתור ארוך.

אחרי בית הקפה מתעתדים קוקה ושותפיה מקבוצת מיתוס (שגם עומדים מאחורי דוכן הגלידה) להמשיך ולהתרחב, הפעם עם הפיכת דוכן הגלידה לרשת דוכנים שתפעל בקניונים ברחבי הארץ.

בוטיק קפה. שדרות רוטשילד 8, תל אביב, ראשון-חמישי 7:00-22:30, שישי 7:00-15:00. כשר