אם יום הצ'יפס, יום הפנקייק או יום החומוס הבינלאומי לא הספיקו לכם, עכשיו יש מצטרף חדש לפסטיבל ה"ימים הבינלאומיים שלא ידעתם על קיומם אבל מהווים תירוץ מושלם לאכול משהו טעים ומשמין". תגידו יפה שלום ליום סנדוויץ' הגלידה הבינלאומי. כן, אנחנו נשבעים שיש דבר כזה, ואם זה לא תירוץ לאכול את סנדוויצ'י הגלידה החדשים מבית בן אנד ג'ריס, אנחנו לא יודעים מה כן.

>> בואו לחגוג איתנו בעמוד הפייסבוק של אוכל טוב

לכבוד היום הבאמת חגיגי הזה, השיק המותג שני סנדוויצ'י גלידה חדשים: בצק עוגיות - גלידת שמנת עם וניל ובצק עוגיות שוקולד-צ'יפס בין שתי עוגיות שוקולד צ'יפס, ושוקולד בראוניז - גלידת שמנת בטעם שוקולד עם חתיכות בראוניס בין שתי עוגיות שוקולד-צ'יפס. או במילה אחת: שחיתות.

לפני שנגיע לטעם והמרקם, אנחנו באמת רוצים להחמיא לגודל של שני החברים החדשים שלנו - מדובר בסנדוויצ'ים קטנים יחסית ואסתטים במיוחד, שגורמים לתחושה נעימה וכיפית בעת האכילה. כאילו, אנחנו יודעים שהתפרענו כאן עם משהו טעים ומתוק בטירוף, אבל בן אנד ג'ריס מצליחים לעשות את זה עם הרבה סטייל, תוך שמירה על ערך קלורי סביר - רק 218 קלוריות ליחידה.

מלבד הגודל החמוד, המראה של סנדוויצ'י הגלידה החדשים הוא כיפי בהחלט. במיוחד זה של בצק העוגיות שכלל עוגייה לבנה עם סחרור כהה ויפה. אלא שדווקא הסנדוויץ' היפה יותר, היה פחות טעים לטעמנו. הגלידה עצמה הייתה נהדרת (כרגיל), עם הטעם הנצחי של בצק העוגיות, אבל העוגיות עצמן היו אמנם פריכות (לטעמנו קצת יותר מדי, מה שהקשה על האכילה) אך קצת משעממות בטעמן ומתוקות יתר על המידה. מצד שני, היו גם טועמים שעפו על הטעם הזה דווקא בגלל העוגיות שהזכירו להם את עוגיות קוקימן המיתולוגיות.

אין תמונה
התחברנו. סנדוויץ' השוקולד

עוד באוכל טוב:

בכל הנוגע לטעם הבראוניז היה קונצנזוס מוחלט - מדובר בטעם מעט מעודן יותר, פחות מתוק מבצק העוגיות והרבה יותר עשיר. העוגייה השוקולדית הייתה נימוחה יותר מהגרסה הראשונה, וזרמה היטב עם הגלידה העשירה והכיפית. סה"כ מוצר מוצלח מאוד, שגם מתהדר במיתוג של בן אנד ג'ריס ובמוניטין של שימוש בשמנת ולא בתחליפים צמחיים וזולים.

מחיר הסנדוויצ'ים הוא 10.90 שקלים ליחידה, סכום סביר למדי למוצר ברמה גבוהה שמהווה אחלה של קינוח קיצי ופינוק של ממש. למעשה, אין לנו בכלל תלונות, חוץ מהעובדה שאת סנדוויצ'י הגלידה האלה מייצרים (לפחות על פי האריזה) ביוון, עניין שמטעמי פטריוטיות קצת מבאס אותנו. חוץ מהפרט השולי הזה, מבחינתנו כל יום יכול להיות יום סנדוויצ'י הגלידה הבינלאומי. בטח אם זה אומר שנקבל משלוח כזה שוב ושוב.