פסטה בסטה

מה הזמנו? ארוחה עסקית עם פסטת פטוצ'יני אליו א אוליו. כדי לא להשתעמם הלכנו על תוספות של תרד (8 שקלים לתוספת), פטריות (עוד 8 שקלים לתוספת) וגבינת פטה (9 שקלים לתוספת). העסקית שהזמנו מגיעה עם מנה ראשונה לבחירה - אנחנו בחרנו סלט ירוק - ושתייה: לימונדה. בסך הכל 64 שקלים לאוכל ועוד 9 שקלים דמי משלוח, כלומר 73 שקלים.

זמן הגעה: 40 דקות.

בקצרה: הרושם הראשוני של ההזמנה מפסטה בסטה היה לא רע בכלל. הקופסאות היו יפות ומשמחות, והסלט נראה רענן וחביב. רק הפסטה נראתה חיוורת ולא מזמינה, עם תוספת של תרד שדומה שראה ימים טובים בהרבה ופרמזן שהגיע אלינו כשהוא לח מאוד.

כשכבר טעמנו את המנה, התבאסנו. לא מספיק שהפסטה של פסטה בסטה הייתה יקרה מאוד (התוספות גרמו לכך שהמחיר הסופי היה גבוה במיוחד, בטח לרשת שממתגת את עצמה כמשתלמת), היא גם הייתה תפלה מאוד. לשום דבר בפסטה הזאת לא היה טעם מלבד לגבינת הפטה (לפחות זה), והפטוצ'יני עצמו היה מבושל יתר על המידה. רוב המנה נותר לבסוף בקופסה היפה.

פסטה בסטה אלי אוליו (צילום: רלי לב,  יחסי ציבור )
גם מבאס וגם יקר. המשלוח של פסטה בסטה | צילום: רלי לב, יחסי ציבור

ספגטים

מה הזמנו? עסקית צהריים של פסטה פולו ספינצ'י - פסטה עם עוף צרוב, תרד, בצל ופטריות ברוטב אליו א אוליו - שעלתה לנו, כולל מנה ראשונה לבחירה (גם כאן הלכנו על סלט ירוק), 56 שקלים. דמי המשלוח של ספגטים היו 7 שקלים כך שבסך הכל שילמנו 63 שקלים.

זמן הגעה: 34 דקות.

בקצרה: המשלוח של ספגטים הגיע אלינו מהר יחסית ובמצב טוב. הפסטה נראתה אחלה והדיפה ניחוחות טובים, והדבר היחידי שביאס בה היה העוף, שהיה אפרפר וחסר טעם והזכיר עוף מכובס. כתוצאה מכך, את רובו הוצאנו מהמנה (ייאמר לזכות ספגטים שגם בלי העוף המנה הייתה משביעה וגדולה מאוד).

הסלט של ספגטים אמנם התברר כמבאס למדיי, אבל הפסטה רובה נאכלה בהנאה, ולמרות הכמות האדירה של השמן (אבל אדירה ממש) הייתה אפילו טעימה. בהשוואה למנה שהרכבנו בפסטה בסטה אפשר גם להצהיר עליה כמשתלמת - עם כל התוספות בילט אין ובמחיר קבוע.

בשורה התחתונה: הופתענו לטובה מספגטים - רשת שחשבנו שאינה רלוונטית לשנת 2016. הפסטה שהזמנו ממנה הייתה בסופו של יום משתלמת יותר וטעימה יותר מזאת של פסטה בסטה. רק טיפ להבא: פחות שמן, יותר טעם. 

>> בפעם שעברה עשינו את מבחן סלט הקינואה הגדול