גיא פינס בפסטיבל ראש פינה (צילום: עודד קרני)
פינס. עולה ביוקר | צילום: עודד קרני

הערב פורסם כי חברת הכבלים הוט צפויה להיפרד מתוכנית הבידור של גיא פינס, מותג הדגל החזק והותיק ביותר של החברה, ולא להאריך את החוזה עם חברת ההפקות של פינס, אשר עתיד להסתיים באוגוסט 2010.

אלא שגורמים בתעשייה ממהרים להבהיר כי מדובר בתרגיל משא ומתן של חברת הכבלים, אשר מעוניינת להפחית את עלותה היקרה של התוכנית. "בפעם הקודמת שנערך משא ומתן זה היה פינס שעשה תרגיל דומה, כשאיים לעבור לקשת כדי להגדיל את תקציב התוכנית", אומר איש תעשייה, "אני מאמין שבסופו של דבר הם יגיעו לעמק השווה, וייתכן שהתקציב יישאר דומה אבל יופקו יותר תוכניות".

עם זאת, כולם מודים שכניסתו של ערוץ הבידור הישראלי לתמונה משפיעה על מעמדו של פינס. "בערוץ הבידור הישראלי חושקים מאוד במשבצת הזו ומוכנים להפיק תוכנית בידור יומית בהרבה פחות כסף", טוען מפיק בכיר. אולי זאת גם הסיבה לכך שבניגוד לפעמים הקודמות בהן נחתם חוזה בין פינס להוט, החוזה האחרון נחתם לשנה בלבד ולא לשלוש שנים.

העונה ה-13 של "ערב טוב עם גיא פינס", שעלתה לראשונה ב-1997, משודרת בימים אלו גם בערוץ הבידור וגם בערוץ הוט 3. באוקטובר הקרוב אמורה לעלות עונה חדשה.

מהוט נמסר בתגובה: "גיא פינס מייצר מידי יום כבר 13 עונות את מהדורת חדשות הבידור המובילה בישראל, והראייה לכך הם 11 פרסי האקדמיה שגרף, ונתוני צפייה גבוהים ויציבים לאורך זמן. חברת הוט מבצעת תהליכים יומיומיים של חשיבה ובחינה מחדש של כל תכניה וערוציה, על מנת להעניק את המיטב לצופיה, ועל מנת שהם יוכלו ליהנות מהתוכן הטוב ביותר ולהמשיך להתחדש ולהתעדכן עם מוצר איכותי ומגוון. חברת הוט תמשיך להוביל ולייצר את מהדורת חדשות הבידור מס' 1 בישראל".

מחברת ההפקות של גיא פינס נמסר בתגובה: "יש לנו חוזה עם הוט עד 2010 ונכבד אותו".

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: גיא לובלצ'יק וחן אהרוני נפגשו לצהריים, שימי תבורי לא מפרגן לבן דניאל, למירית וקנין יש ג'יפ חדש, עדי נוימן מתקלטת, לדרור נובלמן יש תכנית חדשה, עפר שכטר מבלה בים, זאק בראף בישראל, עינב בובליל תחגוג יומולדת 24 לבד ומה עושה היום כפיר אדרי מכוכב נולד.