כפיר אדרי (צילום: יח"צ, כוכב נולד)
אדרי. חוזה לעשר שנים | צילום: יח"צ, כוכב נולד

כפיר אדרי, 29, זמר ים תיכוני

גיל: 29.

מאיפה: מעלה אדומים, בקרוב בתל אביב.

עונה: שלישית.

לאיזה מקום הגיע: קצת לפני חצי הגמר.

ביצועים לזכור: "אל בורות המים", "נכון להיום".

רגע לשכוח: "הרגע שבו יצאתי מהתוכנית. הרי בכל שלב רוצים להמשיך עוד, בעיקר אחרי שטועמים מההצלחה. ברגע שיוצאים הכל נגמר וזה מאכזב". 

אז איפה אתה? "אחרי התוכנית הייתי מבולבל, קיבלתי הרבה הצעות ממפיקים ולא כל כך הבנתי מה קורה. מצד אחד הייתי חתום בטדי, ומצד שני היו הצעות שלא יכולתי לממש ויש גם אנשים שמנסים לנצל. הופעתי בחתונות ואירועים כדי להתפרנס. הקלטתי שיר ,'הזדמנות אחרונה', ביחד עם אוריאל אהרוני וגם סינגל בשם 'מעגלים'. זה היה בעיקר כדי להישאר בתודעה. לפני שנה עברתי לאילת אחרי שחתמתי על חוזה הופעות  במלונות פתאל. באותה תקופה הייתה לי וליוני דביר תכנית רדיו באילת, קראו לה 'דרומי יומי'. זו תוכנית בידור ומוזיקה סטייל דידי הררי, שנורא הצליחה באילת. לא מזמן חתמתי חוזה לעשר שנים וארבעה אלבומים עם שי זקן, מפיק מירושלים שבעבר ניהל את איציק קלה. בקרוב ייצא הסינגל ראשון, 'דקה לחשוב'. אנחנו ממשיכים לאסוף חומרים, וחסרים לי בערך ארבעה שירים כדי לסיים. האלבום יהיה ברובו ים תיכוני עם איכות. מילים יפות, לא שכונה".

פרנסה: "הייתי מנהל מכירות בסלקום וסוכן בפלאפון. הגעתי לבתים, מכרתי טלפונים. הרבה אנשים זיהו אותי, וזה עזר לי למכור. צריך לעבוד, אין מה לעשות. אם לא תדאג לעצמך, מי ידאג לך?".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "בעיקר עם יהודה סעדו. גם עם ניצן קייקוב, אסף אברבוך וטלי מיכאלי, אבל עם יהודה הקשר הכי טוב".

איך זה שכוכב אחד? "אני רוצה מאוד להגיע לכוכבות, אבל לעשות את זה בדרך נכונה. לא רוצה לחיות באיזו פוזה. רק להיות הבנאדם הכי פשוט בעולם ולעשות מוזיקה טובה. פעם אמרתי שאני רוצה לזכות ב'כוכב נולד' כדי להוכיח שאפשר להיות גם כוכב וגם בן אדם".

ואיפה נמצאים אדיר אוחיון, האחים צנחני, זהבית פסי, שלומי בראל, נעמה לוי, מעיין שקד, מרים טוקאן, שי רביזדה, מישל גוריאלשווילי, חנה גור, מורן גמילאל, מישה קירקילן, לירז רחמין, דניאל בן חיים, מאיה ממן לירון לב, דורון רוקח, בן שרעבי ,ציפי משהיד, אביב משולם, כברה קסאי, אסתי שייבין, מורן אהרוני , ניצן קייקוב ושירלי לילו?

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: עפר שכטר מבלה בים, דודי מליץ עובד על תכנית חדשה, זאק בראף בישראל, עורכת "המירוץ למיליון" עונה למבקרים, עינב בובליל תחגוג יומולדת 24 לבד, בר רפאלי מבלה עם כדורגלן בינלאומי ומירית וקנין תתחדש בג'יפ