אין תמונה
רוס. בקרוב אצלה?

צוואתו של מייקל ג'קסון נחשפה אמש רשמית, אחרי שבית המשפט בלוס אנג'לס קיבל לידיו את המסמכים מג'ון ברנקה, עורך דינו של הזמר המנוח. הצוואה המדוברת נכתבה בשנת 2002, בתקופה בה ג'קסון עדיין חי בארצות הברית באחוזת נוורלנד והשווי המוערך של נכסיו היה 500 מיליון דולר. כזכור, בחודשים שקדמו למותו נעמדו חובותיו של ג'קסון בכ 400 מיליון דולר והשווי של נכסיו ב-200 מיליון דולר בלבד, עדות להידרדרות המהירה במצבו הכלכלי

מייקל ג'קסון מת: סיקור מיוחד

הצוואה מפרטת בפשטות אך בבהירות את סוגיית חלוקת רכושו של הזמר. כל כספו יועבר לקרן שהקים, הנושאת את השם "Michael Jackson Family Trust", אותה ינהלו עבורו עורך דינו ג'ון ברנקה והמפיק וידיד המשפחה ג'ון מק'ליין (אין קשר לדמות שגילם ברוס וויליס בסדרת סרטי "מת לחיות", ט.פ). השניים יהיו מופקדים בפועל, מטעמו של ג'קסון, על העיזבון וחלוקתו העתידית בין שלושת ילדיו של ג'קסון פרינס מייקל, פאריס ופרינס מייקל השני (בלנקט).

באשר למשמורת על הילדים ציין ג'קסון את אמו קתרין בת ה-79 כאפוטרופוסית, ובמידה ולא תוכל לעמוד במשימה או חלילה תלך לעולמה כאשר הילדים יהיו עדיין קטינים הוא מציין את חברתו הקרובה הזמרת דיאנה רוס כאפוטרופוסית משנה שתקבל לידיה את המשמורת.

אין תמונה
ג'קסון והילדים. בינתיים אצל אמא

אשתו לשעבר ומי שאמורה להיות האם הביולוגית של פרינס מייקל ופאריס, דבי רו, לא תקבל דבר מלבד הסכום שכבר הובטח לה בשעתו כחלק מהסכם הגירושים מג'קסון. צוואה זו הוכרה רשמית על ידי בית המשפט בלוס אנג'לס, תוך הכחשת שמועות על קיומה לכאורה של צוואה נוספת שכתב הזמר לפני מותו.

במקביל הוציאה אתמול משפחת ג'קסון הודעה רשמית לתקשורת בה צוין כי הלווייתו תתקיים לא לפני השבוע הבא, ובניגוד לשמועות הטקס לא יערך בביתו הישן באחוזת נוורלנד במחוז סנטה מוניקה. מועד ומקום סופיים טרם פורסמו.

רוצים כרטיסים לסרט "חיבוקים שבורים"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש של פדרו אלמודובר בכיכובה של פנלופה קרוז.

עוד בmakoבידור: מארינה מקסימילאן בלומין מדברת על "כוכב נולד", מרב מיכאלי נגד מגזין רייטינג, טור אישי מיוחד של לאון שיינדרובסקי על כוכב נולד, יהודה לוי בלי חולצה ובר רפאלי בלי כלום.