מארינה מקסימליאן בלומין 2 (צילום: רונן אקרמן)
לא תעשה הנחות | צילום: רונן אקרמן

לפני שנתיים עמדה מארינה מקסימלין בלומין על הבמה בגמר "כוכב נולד", זכתה במקום השני וקיוותה שמשהו ייצא לה מהדרך שבה בחרה. היום, אחרי סיבוב הופעות שזוכה לביקורות מצוינות, השתתפות בלא מעט סדרות טלוויזיה ולוק משודרג שהכניס אותה לרשימת הרווקות המבוקשות במדינה - בלומין חוזרת לתוכנית שגילתה אותה, רק שהפעם היא חובשת את כובע המנחה.

הקונספט שעומד מאחורי "הצילו! אני כוכב נולד" – תוכנית שתעניק למודחי הנבחרת אפשרות לחזור לתחרות, לא ממש זר לממ"ב. כבר בעונה שעברה, ללא מצלמות ותיעוד, היא התמידה לבקר בחדרי ההלבשה של כוכב נולד 6 ולסייע למתמודדים לשפר את ביצועיהם. "הייתי צריכה את זה כתיקון וכסגירת מעגל", היא מסבירה, "ביליתי הרבה מאחורי הקלעים ומי שהיה צריך קיבל את העזרה שלי".

אלא שעכשיו היא תעשה זאת באופן רשמי, ובנימה מעט יותר ביקורתית. "אנחנו נבקר את הזמרים כמו שעושים הצופים בבית", היא אומרת, "בכל תוכנית יישבו לידי זמר או זמרת מהתעשייה ומבקר מוזיקה מוכר. יש הרבה דברים שאין זמן לדבר עליהם ב"כוכב נולד" - התפתחות של מתמודדים, התדרדרות, בחירת השירים, מה גורם לבן אדם לעבור טוב מסך ומה לא – ולנו תהיה אפשרות להרחיב עליהם".

את שופטת קשוחה?
"אני שופטת מאוד ביקורתית, לא אהסס לומר את מה שאני חושבת. אני לא הולכת לקטול אנשים אבל בהחלט אהיה קשוחה ואם משהו נעשה בחוסר מקצועיות וברשלנות זה ייאמר. המקצועיות זה מה שחשוב לי. יש אנשים באים לתכנית ואומרים לעצמם "אני כריזמטי ואני כובש קהל אז אני אסתדר, לא נורא שאני לא יודע על מה אני שר". דברים כאלה לא עוברים אצלי".

"מאיפה תגיע הגאולה אם לא מנינט?"

אין תמונה
מיי. פעם לא הייתה מתקבלת

בעונה שלך היית מתמודדת שונה, קצת אאוטסיידרית. במה שונה הנבחרת הנוכחית מזו שלך?
"זה נכון שהייתי שונה, ודאגו להגיש אותי לקהל בצורה הכי מעודכנת שאפשר, אמנם בלי לסרס אותי אבל גם לא רצו לעשות לקהל שוקינג. בעונה הזאת יש לנו זמרים כמו מיי או איה שבעונה שלי בכלל לא היו מתקבלות. זה מרגש לראות את ההתפתחות של הקהל ושל מוליכי דעת קהל לדברים כאלו".

את רומזת ש"כוכב נולד" השתנתה?
"כן, החברה עכשיו מוכנה לקבל דברים חדשים. הכיוון השנה יותר אומנותי. פעם הייתה התבחבשות, סיפור חיים ורומנטיקה כזאת, עכשיו באו לעבוד: רואים אותם במצבי לחץ, רואים את צורת העבודה שלהם, דבר שגם מספק את היצר המציצני. יכול להיות שאם היינו רואים איך המתמודדים עובדים בעונות הקודמות לא היינו אוהבים אותם כל כך".

אין תמונה
הגאולה תבוא מנינה

אפרופו מציצנות, את מככבת במדורי הרכילות על בסיס קבוע. איך זה משפיע עלייך?
"אני חיה את חיי ואם רוצים לכתוב משהו, שיכתבו. מה שצריך להיות בחוץ זו המוזיקה שלי. באופן אישי אני לא קוראת עיתונים וזו אחת הסיבות. אני לא אוהבת לראות חיים אישיים של אנשים אחרים, זו חדירה לפרטיות".

טוב נו, אז נחזור למוזיקה: במופע שלך את מארחת את נינט. מה פשר החיבור ביניכן?
"נינט מצליחה לרגש אותי בכל פעם שאני שומעת אותה. המוזיקה שלה מצוינת בעיניי ואפילו הלחנתי שיר לדיסק החדש והמאוד מושקע שלה. כל מה שאני יכולה להגיד זה שבזמן שאנחנו התנוונו היא התבשלה ועשתה תהליך מטורף, היא ממש מגלה את עצמה בכל רגע מחדש. תשמע, הגאולה של המוזיקה הגיעה לארץ, וממי היא תגיע אם לא מנינט?".

"הצילו! אני כוכב נולד"' כל חמישי ושישי, 21:30, ערוץ 24.

רוצים כרטיסים לסרט "חיבוקים שבורים"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש של פדרו אלמודובר בכיכובה של פנלופה קרוז.

עוד בmakoבידור: מרב מיכאלי מבקשת להחרים את "רייטינג", גיא גיאור וגיא לובלצ'יק ישחקו ב"נשות הטייסים", כל האמת על הכתמים המסתוריים על הכתפיים של דנה אינטרנשיונל, מסיבת ההפתעה של נינט ליהודה, בר רפאלי חוגגת עם אייל גולן בקיסריה, ג'ורג' קונסטנזה לוקח שיעורי גלישה מגל פרידמן ועידן חביב ישחק בדרמה קומית חדשה.