ג'סטין והיילי ביבר הפתיעו בשבוע שעבר מעריצים בעולם כששיתפו תמונות שלהם מלטפים את הבטן ההריונית של היילי, בתיעוד ממיס מהוואי, מטקס חידוש נדרים של הזוג. היילי כבר נמצאת בחודש השישי להיריון ועד כה "זה הלך נהדר כמו שאפשר לקוות", אומר מקורב לשניים, אלא שהוא גם חושף את הסיבה האמיתית שגרמה להרחבת המשפחה להתעכב, כפי שמדווח היום (שני) ה"דיילי מייל".

"כשלשניהם יש מאבקים בריאותיים שונים, הם החליטו שעכשיו זה הזמן הטוב ביותר להביא ילדים", סיפר. "הם עדיין צעירים ויוכלו ליהנות מלהיות הורים, כשיזדקנו יוכלו לראות את ילדיהם מזדקנים גם", הוסיף.

בצל שמועות על משבר: ג׳סטין והיילי ביבר מבשרים על היריון (צילום: מתוך אינסטגרם)
ג'סטין והיילי מבשרים על ההיריון | צילום: מתוך אינסטגרם

מקורבים טוענים כי השניים, שנישאו בספטמבר 2018, החליטו להרחיב את המשפחה דווקא עכשיו עקב הבעיות האישיות שחוו - כל אחד והחבילה שלו; החדשות על ההיריון המשמח הגיעו על רקע שמועות מתמשכות על משבר בנישואים ושנתיים אחרי שהיילי הובהלה לבית חולים, "באחד הרגעים המפחידים בחייה", אחרי שסבלה משבץ מוחי איסכמי חולף במרץ 2022, בעת ארוחת בוקר עם בעלה.

הכוכבת דיברה בפתיחות על החוויה בטיקטוק וסיפרה שחשה "תחושה מוזרה" בזרוע ימין, לפני שהתקשתה לדבר ופניה נחלשו. בהמשך סיפרה כי היא נאבקת עם פוסט-טראומה שמא זה יחזור: "נאבקתי עם הרבה חרדות אחר כך". בריאיון למגזין Sunday Times, בשנה שעברה בדיוק, סיפרה כי היא "מפחדת" לגדל ילדים, אבל הסיבה הייתה החשש שיגדלו בעין הציבור. "אני בוכה על זה כל הזמן. מילא שאנשים אומרים דברים עליי או על בעלי - אבל אני לא יכולה לדמיין שאצטרך להתמודד עם אנשים שאומרים דברים על הילדים שלי", אמרה.

View this post on Instagram

A post shared by Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

שלושה חודשים לאחר מכן, ג'סטין, שמתמודד עם מחלת ליים, חשף שהוא סובל משיתוק בפנים בעקבות תסמונת רמזי האנט, וביקש ממעריצים "להתפלל" עבורו. אותן אבחנות רפואיות, כך לפי הדיווח, אף העניקו השראה לזמר לכתוב מוזיקה חדשה לרעייתו בת ה-27, ולבייבי הקטן שבדרך.

"אבל הוא לא ימהר לצאת לסיבוב הופעות, לפחות לא לזמן רב, אם בכלל", אמר מקורב לביבר ואשתו, שהוסיף: "יש לו מספיק כסף לעשות מה שהוא רוצה והוא רק רוצה להיות אבא. הוא עשה הכל, אז הוא לא ממהר". בהמשך, חשף כי "הם מקווים לבת, אבל ישמחו באותה מידה עם בן, וזה לא הולך להיות הילד האחרון שלהם".