כבר יותר מארבע שנים חלפו להן מאז שהיילי וג'סטין ביבר התחתנו בשתי חתונות נוצצות. אלא שמאז, נראה כי השניים לוקחים את הזמן ולא ממהרים לעבור לשלב הבא - ילדים. על אף שבמשך שנים מתרוצצות להן אין-ספור שמועות על כך שהיילי בהיריון - הדוגמנית ואשת העסקים שמה לנושא הזה סוף ומסבירה מדוע היא וג'סטין עדיין לא הפכו להורים.

בריאיון למגזין "Sunday Times", היילי חושפת כי היא 'מפחדת' לגדל ילדים בעין הציבור. ביבר החליטה לדבר בפתיחות על הנושא ובחרה לשתף באומץ את תחושותיה. "אני ממש בוכה בעקבות הסיפור הזה כל הזמן", הודתה. "אני רוצה ילדים כל-כך אבל אני מפחדת. מילא שאנשים אומרים דברים עליי או על בעלי או על חברים שלי. אבל אני לא יכולה לדמיין שאצטרך להתמודד עם אנשים שאומרים דברים על הילדים שלי. אנחנו רק יכולים לעשות את המיטב שאנחנו יכולים כדי לגדל אותם. כל עוד הם מרגישים אהובים ובטוחים". 

היילי בולדווין, ג'סטין ביבר, תינוק (צילום: instagram)
"אני רוצה ילדים כל-כך אבל אני מפחדת". היילי וג'סטין ביבר | צילום: instagram

היילי הסבירה שהחשש שלה נובע מהעובדה שגם היא עברה ילדות מול המצלמות וחיה חיים כל-כך ציבוריים שגרמו לה לחוות קשיים וחרדות רבות. ג'סטין, שגם הוא מגיל צעיר חי בצורה כל-כך פומבית, תמיד תמך באשתו, ובריאיון שלו לאלן דג'נרס ב-2020 טען: "זה הגוף של היילי ומה שהיא תחליט לעשות - נעשה. היילי רוצה להשיג כמה דברים כאישה לפני שהיא הופכת לאישה".

View this post on Instagram

A post shared by Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

כבר בשנה שעברה, היילי דיברה על הרעיון להביא ילדים לעולם, וסיפרה בריאיון: "אני חושבת שבאופן אידיאלי בשנתיים הקרובות אנחנו ננסה. אבל יש סיבה שקוראים לזה 'לנסות', נכון? אתה לא יודע עד כמה התהליך הזה הולך להימשך", אמרה.