כבר כמה שבועות ששמועות על משבר ביחסים בין ג'ניפר לופז לבן אפלק לא מפסיקות לרחף מכל עבר. אותן שמועות החריפו בשבוע האחרון לצד זה שהשניים לא נצפו יחד מעל לחודש - ולאחר מכן ניסו לשדר עסקים כרגיל כשצולמו יחד. כעת, אחרי ימים סוערים של תהיות לגבי עתיד מערכת היחסים של השניים ואין-ספור דיווחים - ג'יי לו מגיבה לראשונה.

זה קרה במסיבת עיתונאים במקסיקו סיטי לקידום הסרט החדש בכיכובה "אטלס", שם קיבלה ג'יי לו שאלה מתקילה מאחד העיתונאים שהתעקש לחרוג מהאיסור לשאול את הכוכבת על הנושא, ורצה בכל זאת לדעת האם השמועות על חייה הזוגיים נכונות - ומה יש לה להגיד בנושא. הזמרת לא התבלבלה וזרקה לעברו עקיצה מהזן המשובח ביותר: "אתה מסוגל ליותר מזה", או בתרגום לסלנג הישראלי: "אל תתבלבל, חמוד". 

View this post on Instagram

A post shared by ElGordoyLaFlaca (@elgordoylaflaca)

לצד תגובתה העוקצנית של ג'יי לו לאותו הכתב, בשעות האחרונות מקורבים לאפלק חושפים מה הוא מרגיש בנוגע למערכת היחסים שלהם: "אם הייתה דרך להתגרש על בסיס חוסר שפיות זמנית, הוא היה עושה את זה", אמרו והוסיפו, "הוא מרגיש כי השנתיים האחרונות היו סוג של חלום רע ועכשיו הוא התעשת והבין שאין שום דרך שזה יכול לעבוד".

על פי מקורות נוספים, בתקופה הזאת אפלק נשען לא מעט דווקא על גרושתו ואם ילדיו, ג'ניפר גארנר. באופן מפתיע מספרים כי היא זו שדוחפת אותו להילחם על הקשר ולתקן את הזוגיות עם ג'יי לו. "ג'ניפר גארנר מעודדת את בן לעבוד על נישואיו לג'ן", אומר מקור לאתר Us Weekly, "היא תומכת לחלוטין במערכת היחסים שלהם ורק רוצה שהוא יהיה מאושר". המקורב מוסיף שגארנר עצמה יודעת ממקור ראשון שלהיות באור הזרקורים "יכול להכביד" על מערכת היחסים. 

ג'ניפר לופז, בן אפלק (צילום: MEGA, getty images)
צילום: MEGA, getty images

בשבוע האחרון השניים הספיקו להיראות יחד בציבור לאחר תקופה של כמעט חודשיים שבהם לא נצפו יחדיו, שידרו חזית מאוחדת אל מול השמועות ואף נצפו יחד בשנית. אך מהר מאוד שוב עוררו סערה כשאפלק נצפה ללא טבעת הנישואים על ידו - ולאחר מכן השיב אותה כדי להרגיע את הרעשים מסביב.

על פי מקורב נוסף לבני הזוג, השניים עומדים בפני גירושים ובן אף עזב את ביתם המשותף, אותו רכשו רק לא מזמן. המשבר מגיע אחרי שנתיים בלבד של נישואים מתוקשרים מאוד כשמערכת היחסים שלהם ידעה הרבה עליות ומורדות אל מול המצלמות.