לא הספקנו למצמץ פעמיים מאז עלייתו למסך של "וונדר וומן 1984", ועכשיו - כבר הוכרז באופן רשמי כי הסרט השלישי בסדרה כבר נמצא בתהליכי פיתוח. באולפני האחים וורנר עובדים על סרט נוסף לזיכיון, בו גל גדות תמשיך לככב כגיבורת העל האהובה, ופטי ג'נקינס תשמור גם היא על תפקיד המפתח שלה - וצפויה לביים ותכתוב גם את הסרט הבא.

ההודעה המשמחת הזו, כאמור, מגיעה בתזמון לא רע בכלל, כאשר הסרט השני בזיכיון, "וונדר וומן 1984", הוא הסרט הכי מדובר של הרגע - ומאז שיצא הוא עולה לכותרות ללא הפסקה באתרי התקשורת. אמנם חלק קבעו כי הוא מאכזב, אבל מרבית חוות הדעת על הסרט עד כה הן חיוביות למדי, והוא זכה לשבחים רבים מהצופים וממבקרי הקולנוע כאחד.

בכיר באולפני האחים וורנר, טובי אמריך, חשף את הבשורה המרגשת ואמר כי "כשהמעריצים ברחבי עולם ממשיכים להנות מדיאנה פרינס, כשהם מתדלקים את הבכורה החזקה בסוף השבוע האחרון של 'וונדר וומן 1984', אנחנו מתרגשים להמשיך את הסיפור שלה עם נשות הפלא של החיים האמיתים - גל גדות ופטי ג'נקינס, שיחזרו לסיום הטרילוגיה שתוכננה עוד מזמן". 

אף על פי שרבים בחרו לצפות ב"וונדר וומן 1984" דווקא בביתם, הסרט עדיין זכה להצלחה גדולה יחסית בקופות - בהתחשב בנסיבות החיים תחת שלטונו של נגיף הקורונה. באמריקה הצפונית, הסרט זכה לרווח מרשים במיוחד של מעל 16 מיליון דולר בכ-2,100 בתי קולנוע שונים - בסוף שבוע שנחשב כעת לבכורת הסרט המרוויחה ביותר עד כה בעידן המגפה. יש לקוות שהסרט השלישי והאחרון בטרילוגיה יגיע אלינו בזמנים טובים יותר בהם נוכל כולנו לצפות בו על המסך הגדול.