בעוד בישראל צפויים לנו עוד כמה חודשי המתנה לפני הגעתו של "וונדר וומן 1984" - סרט ההמשך המצופה ללהיט מ-2017 שהפך את גל גדות לכוכבת בינלאומית - בארצות הברית, הסרוט קרוב מתמיד וצפוי לצאת לבתי קולנוע (במקומות בהם הם פתוחים) ולעלות לשירותי הסטרימינג בסוף השבוע הבא. פירושו של דבר הוא שהסרט כבר הוקרן בפני מבקרים, ושהוא זכה למבול של ביקורות - חלקן שליליות, אך רובן חיוביות ואופטימיות מאוד.

באתר ביקורות הקולנוע Rotten Tomatoes, שמשקלל את הציונים והביקורות שכתבו מבקרים בגופי התקשורת המובילים בארה"ב, עומד כעת "וונדר וומן 1984" על ציון מרשים של 89 אחוזי "טריוּת", כלומר ביקורות חיוביות. במגזין וראייטי נכתב כי "סרטים לא פותרים משברי בריאות עולמיים, אבל הם יכולים להסיח את דעתנו ולעורר בנו השראה. הם יכולים לאחד אותנו כשאנחנו נפרדים ולאחות את ההבדלים בינינו שמאפיינים את התקופה הזו. 'וונדר וומן 1984' מזכיר לנו כמה אנחנו צריכים גיבור על עכשיו, ובמובן הזה - הוא גם הסחת דעת וגם באסה רצינית. גל גדות המדהימה גורמת לאיכויות של הסרט להיראות כמו כאלה שאפשר להזדהות איתן". מבקר הקולנוע של ה-BBC גם הוא פרגן לסרט המדובר, וכתב כי "בדרכו המיושנת והלא צינית, 'וונדר וומן 1984' הוא אחד משוברי הקופות המהנים ביותר שיצאו מאז 1984", ולפי מבקרת הקולנוע של מגזין Mashable - "מה שמעולם לא מוטל בספק הוא שהלב של הסרט, כמו של הגיבורה שלו, נמצא במקום הנכון".

אך כאמור, לא כל הביקורות היו חיוביות. מבקר הקולנוע של Vox מצא כמה בעיות בסרט וכתב כי "סרטי גיבורי על לצערי אף פעם לא לגמרי עוסקים בשבריריות רגשית. הם אמורים להיות גדולים, יקרים, רועשים וכיפיים. ו'וונדר וומן 1984' מלא בכל האלמנטים הקולנועיים האלה, לפעמים לרעתו". מבקר הקולנוע של מגזין "ואניטי פייר" חרץ כי "'וונדר וומן 1984' היה יכול להיות טוב יותר על מסך גדול, כי זו הייתה יכולה להיות חוויה הרבה יותר עשירה... כשאתה יושב על הספה, האפקט פחות חזק". לפי מבקר הקולנוע של USA Today - "הבעיה הגדולה ביותר של הסרט היא שיש פשוט יותר מדי, ובכן, מהכל. לוקח יותר מדי זמן עד שהסרט מתקדם, וכמה אפקטים חזותיים פוגעים בסצנות המסיביות ביותר בסגנון שוברי הקופות".

המבקרת של Vulture, מדור התרבות של הניו יורק מגזין, כינתה את הסרט "מאכזב" וכתבה כי הוא "מדגיש את מצבה העגום של הוליווד בימינו". מבקרת הקולנוע של מגזין הטיימס השיבה, ככל הנראה שלא בכוונה, וכתבה "למה תמיד צריך להזכיר לנו את מטרתה של וונדר וומן? למה היא לא יכולה פשוט להיות? וונדר וומן של 2017 החזיקה כמה הבטחות לגבי סרטי גיבורי-על המבוימים על ידי נשים בכיכובן של נשים. ג'נקינס וגדות הכניסו תחכום לדבר הזה. (...) זה, כנראה, השוויון שאנחנו מדברים עליו".

גדות עצמה בכלל נמצאת בתקופה לא רעה בכלל בקריירה שלה, עם ליהוק מבטיח כקליאופטרה, תפקיד בסרט חדש עם דוויין "דה רוק" ג'ונסון וראיין ריינולדס, וסכומי עתק אותם תקבל על השתתפותה בסרט הריגול העתידי "Heart Of Stone".