אחרי שהיה אמור לצאת כבר לפני שנה, הוקדם, נדחה, נדחה שוב, נעלם מלוח ההקרנות ואז חזר רק כדי להידחות פעם נוספת, בעוד שלושה שבועות זה סוף סוף קורה: "וונדר וומן 1984" מגיע למסך - ולא רק הגדול, אלא גם לקטן (לפחות עבור הקהל האמריקאי). סרט ההמשך ללהיט בכיכובה של גל גדות היה אמור להיות אחד משוברי הקופות הגדולים של 2020, אבל קצת קשה להשיג את המטרה הזאת כשבתי הקולנוע מסביב לעולם מושבתים. ועדיין, "וונדר וומן" בכל זאת יספיק להוציא את כל המעריצים עם תחושת סיפוק מ-2020 - כי לפי התגובות הראשונות לסרט, הציפיות הגבוהות ממש לא היו מוגזמות.

כזכור, "וונדר וומן 1984" יגיע למסכי הקולנוע בחג המולד, ה-25 בדצמבר, כשבצעד חסר תקדים עבור סרט מהז'אנר ומהמעמד שלו, הוא גם יעלה במקביל בשירות הסטרימינג HBO מקס. ההחלטה המשמעותית של האחים וורנר מהחודש שעבר הייתה הסנונית הראשונה לקראת צעד דרמטי בהרבה שננקט על ידם במהלך סוף השבוע האחרון, במהלכו האולפנים הכריזו כי כל הסרטים שלהם לשנה הקרובה - בהם "מטריקס 4" ו"חולית" - יופצו באופן דומה. בישראל, לעומת זאת, לא רק שאין אפשרות של ממש לרכוש מנוי ל-HBO מקס, אלא גם שמדובר באחת המדינות הבודדות בעולם שטרם ברור מתי "וונדר וומן" החדש יגיע לבתי הקולנוע שלה. 

אבל בזמן ש"וונדר וומן 1984" יגיע למסך רק בסוף החודש, כמה עיתונאים ומבקרי קולנוע ברי מזל כבר צפו בימים האחרונים בסרט - ונראה שכולם תמימי דעים באשר להצלחה המובטחת שלו. "צפיתי ב'וונדר וומן 1984'!", כתבה ברנדון דיוויס מהאתר ComicBook.com, "פטי ג'נקינס (במאית הסרט, ר.א) הצליחה ליצור סרט אייטיז בכל מובן אפשרי, והפכה את זה לכל כך מיוחד. זה מרגיש גם גדול יותר מ'וונדר וומן' הראשון ובו זמנית גם יותר מרוסן. יש המון מדיאנה פרינס וכמה רגעים אדירים של וונדר וומן בזמן שגל גדות פשוט זורחת!". "אני עדיין מחייך", הודה מבקר הקולנוע לוק באג, "'וונדר וומן 1984' הוא הסרט שהעולם צריך כרגע, לא משנה מה הגודל של המסך שתצפו בו עליו".

"אני כל כך שמח לדווח ש'וונדר וומן 1984' הוא חגיגה מתחילתו ועד סופו", כתב אריק דיוויס מהאתר Fandango, "הוא מלא בלב, תקווה, אהבה, אקשן, רומנטיקה והומור. פטי ג'נקינס, גל גדות והצוות הביאו את אחד מסרטי ההמשך הכי טובים של די. סי. אני בכיתי כשהוא הסתיים". ג'רמיין לוסייה מהאתר Gizmodo אמנם ביקר את העובדה שהסרט החדש ארוך למדי - לא פחות מ-151 דקות - אבל עדיין התרשם: "זה הזכיר לי כמה טוב שובר קופות יכול לגרום לך להרגיש". ומה לגבי העובדה שלא כולם יצפו בסרט באולם קולנוע קלאסי? לפי סטיבן וינטראוב, עורך האתר Collider: "זו הייתה הפעם הראשונה בה ראיתי סרט באולם קולנוע מאז תחילת המגפה. לא משנה איזו מערכת יש לכם בבית, שום דבר לעולם לא יחליף את הקסם של צפייה בסרט על המסך הענק". 

מבחינת כוכבי הסרט, נראה שהמבקרים כבר התרגלו לנוכחותה של גדות על המסך - ורובם הקדישו את חוות הדעת שלהם דווקא לשניים מהמצטרפים החדשים: קריסטן וויג ("סאטרדיי נייט לייב", "מסיבת רווקות") ופדרו פסקל ("משחקי הכס", "נרקוס"), המגלמים את שני הנבלים הבולטים בסרט - צ'יטה ומקסוול לורד, בהתאמה. "הם נקודת השיא של 'וונדר וומן 1984' עבורי", הסביר דיוויס, "פסקל נכנס *בכל הכוח* לתוך מקסוול לורד, נבל מתוסבך אך מרושע. ההתפתחות של צ'יטה של וויג לאורך הסרט היא שוברת לב אבל אדירה. אנחנו צריכים יותר מזה!".