ככל שאני מתבגרת, אני מגלה יותר ויותר דברים יומיומיים שהם סקסיים. לדוגמה - מכונת הכביסה, שבסרטים הנשים תמיד יושבות עליה ומתענגות מהתנועות הסיבוביות, או אי המטבח, אותה פיסת שיש עיצובית שתמיד נראה שממש לוהט לעשות שם סקס. ויש כמובן את מברשת השיניים החשמלית, שנשים רבות סיפרו עליה שהיא שינתה להן את החיים. אבל אם יש משהו שבחיים לא חשבתי שאגיד עליו שהוא סקסי, זה עכבר של מחשב. ובכן, ה-dark desire מסדרת satisfier layons גרם לי לחשוב אחרת.

מדובר בצעצוע מין קטן שנראה כמו עכבר מחשב אלחוטי. הוא עשוי סיליקון שחור ורך, מצד אחד שלו יש פלוס ומינוס גדולים שעוזרים לנווט את החוזקה והמקצב של הרטט, ובצד השני פסים עדינים חרוטים בסיליקון, שכאילו מדמים טביעות אצבעות. הוא עמיד במים ומגיע עם כבל USB שיכול להתחבר לכל מטען שיש ברשותכן.

dark desire מסדרת satisfier layons (צילום: יחסי ציבור)
לא צריך להתרכז ולכוון, פשוט להתמסר. dark desire מסדרת satisfier layons | צילום: יחסי ציבור

בחנתי את העכבר הקטנטן. הדלקתי אותו על ידי לחיצה ארוכה על סימן הפלוס, וגיליתי 10 סוגי רטטים שונים ומשתנים: החמישה הראשונים הם רטט אחיד בחוזקות שונות, וחמשת הנוספים הם חגיגה בלתי נגמרת של אפשרויות. המקום בו אוחזים נוח מאוד לתפעול, אבל הרטט של העכבר הקטן לא שקט. יותר מכך - הוא נשמע כמו הסאונד אפקט של רטט בסדרות בטלוויזיה. טררררר. טררררר. טררררר. זה חלילה לא הופך אותו לפחות מחרמן, פשוט קצת פחות דיסקרטי. 

ניגשתי למלאכה. העכבר הזה רחב ולא מוכוון דגדגן מבחינת העיצוב שלו, ולכן ניסיתי פשוט להצמיד אותו אליי, בלי לנווט. הרטט הכי לייט של המכשיר לא היה לי מספיק עדין ולכן אני לא ממליצה על זה למישהי שזו הפעם הראשונה שהיא מתנסה עם צעצועים. העכבר מתחיל אינטנסיבי מדי במקום שאת, כשאת מגורה ורוצה עוד, תבחרי לעלות דרגה. עם זאת, הוא עשה לי כיף בצורה מאוד מהירה וקירב אותי בקצב מסחרר לאורגזמה המיוחלת. יש משהו במגע של העכבר שקצת מזכיר אצבע מאוד-מאוד גדולה ולא ממוקדת. זה אולי נשמע לא אטרקטיבי, אבל יש בזה משהו דווקא נחמד - הרגשתי כאילו כל הנרתיק שלי בעניין, ושאני לא צריכה להתרכז ולכוון אלא פשוט להתמסר. 

בשורה התחתונה - המגע נעים והרטטים המשתנים יוצרים שלל אפשרויות מגוונות, גם עם בן או בת זוג. למי שמחפשת סשן אוננות ארוך ומענג לא הייתי ממליצה על המוצר הזה, כי הרטט החזק שלו והעובי שלו מונעים התפתחות ומריצים אותך ישר לאורגזמה. מצד שני - מי יכולה להתנגד לאורגזמה מהירה ומהנה?

130 שקל, להשיג באתר סטיספייר