כולן מפנטזות על מברשת השיניים החשמלית שלהן. אין לדעת כמה מאיתנו באמת מעזות לנסות. צעצוע המין החדש זומיו, המכנה את עצמו "ממריץ הדגדגן", יכול לענות באופן חלקי על הגשמת הפנטזיה הזו. הוא מזכיר בצורתו מברשת חשמלית, אבל בניגוד אליה – וכנראה שזהו דווקא החיסרון שלו, למרות שבדיוק בזה הוא מתגאה – הקצה שלו צר ומדויק, ואמור לגרות את הדגדגן גירוי ישיר ובלתי אמצעי.

גירוי ישיר – זה בסך הכל מה שרובנו רוצות. אלא שהדגדגן העדין שלנו, המכיל אינספור עצבים רגישים, לא יכול באמת לשאת כל עוצמה של גירוי. כאשר הוא מקבל גירוי חזק מדי, קצות העצבים נאטמים ומפסיקים להעביר פקודות של עונג למוח. וזה בדיוק מה שקרה לי עם זומיו.

הייתי מאוד נרגשת לנסות את המכשיר דמוי המברשת החשמלית הזה, אבל לצערי הניסוי כשל. לזומיו יש טווח של רטט – אבל הוא מתחיל מחזק מדי ונגמר בחזק הרבה הרבה יותר מדי. העוצמה החלשה ביותר שלו היא הרבה יותר ממה שהדגדגן שלי היה מסוגל לשאת, וההפסד היה כולו שלי.

זומיו מגיע עם המלצות לעונג בשישים שניות: בהתחלה הניחי אותו על החלק העליון של הפות למשך עשרים שניות, עברי לענג את פנים הוואגינה בואך הנרתיק וסיימי באורגזמה נהדרת על פני הדגדגן עצמו. אלא שהעוצמה החזקה של הרטט לא השאירה מקום ליותר מדי משחקים והביאה אותי לקו הגמר מהר מדי. מצד שני, לא הצלחתי באמת לראות את האור – השפיץ העצבני מדי הזה הדליק אותי והשאיר אותי עם חצי תאוותי בידי, וללא יכולת לסיים את מה שהוא התחיל.

לסיכום: לא תמיד מה שאנחנו חושבות שאנחנו רוצות הוא בדיוק מה שאנחנו רוצות. בחזרה לפנטזיות על המברשת.

מחיר: 949 שקלים, להשיג בסיסטרס