בחורה עם קולר על הצוואר (צילום: istockphoto)
לא, לא זוכרת את זה | צילום: istockphoto

 סקס, לצערנו הרב, הוא לא תמיד זמין. מצד אחד, אומרים שלנשים הרבה יותר קל להשיג אותו. כל מה שאנחנו צריכות זה להניף אצבע, לשחק בשיער, למצמץ פעם אחת והנה הוא שם. אצלנו או אצלו, במכונית שלנו או שלו, בשירותים של הבר – זה לא באמת משנה. העניין הוא שאנחנו רוצות את הגוד טיים שלנו עם מישהו שלא נראה כמו ג'ורג' קסטנזה, אלא מכוונות יותר לכיוון של קלוני. ואותו, יודעת כל בחורה עם רחם ושדיים, לא כל כך קל להשיג.

זאת הסיבה שלפעמים אנחנו נופלות על תקופת התנזרות שבה אנחנו לא זוכות ליחס חם בין הסדינים, מלבד עינוג עצמי. לא שזה רע חלילה, נהפוך הוא, אבל זה לא מצוין. לפעמים, אנחנו זקוקות ליד מושיעה ואנחה מרגיעה. העניין הוא שעד שקלוני יבוא, תצא הנשמה של הבטריה, ומבלי משים, אנחנו מוצאות את עצמנו כבר שנה פלוס חסרות אקשן של ממש. ביקשנו לדבר עם כמה בנות שיודעות דבר או שניים על תקופת יובש וצנע, וניסינו להבין איך ומתי הן הבינו שחלף זמן רב לא חוקי בעליל מאז הפעם האחרונה. אולי זה יעזור לך להבין איפה את על הסקאלה.

"ברגע שיוצא לי חצ'קון חריג על עור הפנים אני יודעת בוודאות שהאשם היחידי זה חוסר בסקס. זה הרי ידוע שאורגזמה עושה טוב מאוד לעור הפנים. ואצלי זה תמיד הוכיח את עצמו. אחרי לילה של אורגזמה, אני אשכרה זוהרת, העור מרגיש ונראה בריא. וכשאין סקס הראשון שסופג את המכה זה העור שלי".
אביטל, חולון, 35

 "אני יודעת שלא עשיתי סקס המון זמן כשאני ממש לא יודעת את התשובה לשאלה הזאת. אם אני אשכרה צריכה לחשוב על זה, לפתוח יומן שנתי להרהר בזה. זה נראה לי הסימן האישי שלי שלא עשיתי סקס ולצערי, זה קורה לי לא מעט בתקופה האחרונה".
קרן, הרצליה, 27

"חלום רטוב. נקודה. זה הסממן המובהק ביותר עבורי שחלף יותר מדי זמן מאז שאני והבן זוג שלי עשינו סקס. תקראו לזה שגרה שוחקת, עייפות גורפת או כאב ראש מסיבי אבל בשורה התחתונה – שבוע ועוד שבוע חולף, ואנחנו אנחנו נרדמים, כל האחד לכיוון שלו. החלום שלי יכול להיות חלום על איש ללא פנים, או כזה שיש לו דווקא פנים אבל לא של הבן זוג שלי. לפעמים, אגב, אני גם יכולה לחלום חלום אירוטי ברמת הפורנוגרפיה הקשה. זאת הנקודה שאני מתעוררת בבוקר ומבהירה לו שהיום עושים את זה. על אפו ועל חמתו. טוב, אולי לא על חמתו. זה קצת קינקי".
ליאת, גבעתיים, 30

גבר ואישה ישנים (צילום: flickr)
כשאת מתחילה לחלום על זה, את יודעת שלא עשית את זה | צילום: flickr

 

"לא פעם ולא פעמיים קרה שהמחזור איחר לי למרות שאני על גלולות שנים. בעוד שבגיל 16 לא היה אירוע מפחיד מזה, הרי שעכשיו כבר שנים שזה בכלל לא מרגש אותי ורחוק מלהלחיץ. כי ממי בדיוק אני אכנס להריון? כשאני חושבת על זה מדי פעם, זה מכה בי שלא עשיתי סקס כבר כל כך הרבה זמן. סיפור די עצוב".
תמר, תל אביב, 29

"כשאני מסתכלת על הרגליים שלי ומגלה ים של שערות שמביטות בי חזרה, אני מבינה שמשהו כאן לא תקין. אני מהבנות שכשיש להן סקס זמין, דואגות תמיד להסיר כל שערה סוררת מכל מקום בגוף. וכשאני אומרת כל מקום, אני מתכוונת גם לבטן, שחי ושפם. אפילו כשאני בתוך זוגיות. ברגע ששערה אחת מבצבצת, זה סימן שאני במיתון מיני".
אסנת, פתח תקווה, 29

שוקולד (צילום: jupiter images)
כשאת מוצאת את עצמך טוחנת שוקולד | צילום: jupiter images

 "אני טיפוס של קלישאות, לכן עבורי שוקולד הוא לגמרי מדד למחסור בסקס. אבל ממש לא תחליף. אני מקווה שלא לפחות. מה שכן, כשאני חוזרת עם קניות מהסופר ובכל שקית שנייה אני מוצאת שוקולד וגלידות, ברור לי שסקס צריך להיעשות כאן ומיד. לפני שאתעגל ואשמין וסקס לא יבוא אף פעם".
אופירה, אזור, 32

"אחת לכמה זמן, בזמן שבעלי ואני יושבים בסלון ורואים טלוויזיה, אני תופסת את עצמי מצ'פחת אותו בעורף כאילו הוא אחד מהחבר'ה. ברגע שאני קולטת שאני מתייחסת אליו כאילו אנחנו חברים מהמילואים, ברור לי שלא עשינו סקס המון זמן וחבל. כי לא לזה בדיוק התכוונתי כשרציתי שבעלי יהיה החבר הכי טוב שלי".
נועה, חיפה, 28

"בימים כתיקונם, גם כאלה שאני עושה סקס והרבה, אני נוטה להתגרות מסצנות פורנוגרפיות משהו. מצד שני, כשנשיקה בתוכנית נוער מטופשת גורמת לי לטפטף, יש כאן בעיה. מיותר לציין שזה לא בגלל משחק איכותי, או שחקן חלק ושווה במיוחד, אלא בגלל העובדה המצערת שזמן רב לא קיבלתי את מה שכל אישה צריכה לקבל. בראש!"
עינת, נס ציונה, 26

קונדום חד כיווני (צילום: אור גץ, SXC1)
כשכל דבר מזכיר לך קונדום? | צילום: אור גץ, SXC1

 "לי זה קורה כשאני מתחילה לחשוב בחודשים ולא בימים. אני לא אשכח את זה אף פעם. הסקס האחרון שהיה לי קרה ביום הבחירות. אחרי כמה זמן, נתקלתי בכתבה שצוין בה כמה זמן אולמרט היה בשלטון. פתאום עשיתי אחד ועוד אחד והבנתי שחלפו כמה חודשים טובים מאז הפעם האחרונה. זה היה מאוד מבהיל מדכא. אפילו יותר מזה שאולמרט נבחר לשלטון".
קרן, חולון, 25

"סימן מובהק לזה שלא עשיתי את זה כבר המון זמן זה שכל דבר מזכיר לי סקס. יצא לי פעם למצוא פוג מפלסטיק בחבילה של דוריטוס וישר חשבתי על קונדום. לא סימן טוב בכלל. מה כבר אפשר לעשות עם פוג בכלל?"
גילי, הרצליה, 22

טקבקי אותנו: מתי את יודעת שלא עשית סקס מלא זמן? מי יודע, אולי תהיה פה כתבת המשך?

את לא חייבת לעשות סקס בשביל לדבר עליו:
את נמרה במיטה: 15 דברים שאישה צריכה לדעת על הסקס שלה.
להיראות טוב בעירום? זה אפשרי, וככה עושים את זה.
מה הוליווד לימדה אותנו על סקס, ואיך זה דפק לנו את החיים.