הצצה על זוג דרך דלת (צילום: Daniel Ha, Istock)
גם ככה הקשר עמד להיגמר. הבוגדת מצדיקה | צילום: Daniel Ha, Istock
"היה לי בעיקר לא נעים מהחברות"

"אחרי שלושה חודשים שנמשכו כמו מסטיק שאיבד את הטעם, תכננתי להגיד לבחור שיצאתי איתו שזה לא זה. למען האמת, כבר בדייט הראשון קלטתי שאין שם כלום, אבל חברות שלי, שהכירו לי אותו, ישבו לי על הראש וביקשו שאתן צ'אנס, כי הוא חד פעמי או משהו כזה. חיכיתי, ובינתיים נסעתי עם החברות לחו"ל. הכרתי שם בחור ישראלי ובילינו ערב אינטימי מעולה ביחד. כשחזרתי לארץ שחררתי את הבחור שיצאתי איתו, והמשכתי להיפגש עם הבחור מחו"ל. למען האמת, לא הרגשתי שאני ממש בוגדת, כי לא באמת חשבתי שהקשר הזה נועד להיות. היה לי בעיקר לא נעים מהחברות, מתברר שהן לקחו את זה הרבה יותר קשה ממני".
(שרון, 36, קיסריה)

"כנראה שבעלי והילדים הכי חשובים"

"לפני חצי שנה הגיע בחור חדש למחלקת המכירות ועורר את סקרנותן של כל הנשים בחברה. בהתחלה הוא עבר לידי, במקרה, וגאל אותי מבעיית מחשב מציקה, למחרת כבר נתקלתי בו בתור לקפה של הבוקר וגיליתי שהוא מצחיק וכריזמטי, ובאותו הערב נאלצתי להישאר עד מאוחר במשרד, ולשמחתי גם הוא. הייתי כל כך מוקסמת, שאפילו לא הבעתי התנגדות לנשיקה הספונטנית שהוא הדביק לי. שתי דקות אחר כך, כשקלטתי מה עשיתי, הסברתי לו שזה לא יוכל לקרות בינינו. זה הבהיר לי שגם ברגעים של חולשה, בעלי והילדים יותר מדי חשובים לי, ולשמחתי הצלחנו להמשיך הלאה ולא לתת לתקרית הזאת להפריע לנו בעבודה".
(ענת, 31, תל אביב)

"מעולם לא חשבתי שאני אתלהב מבחורה"

"הסיפור שלי התרחש במקום הכי לא צפוי, עם האדם הכי לא צפוי. באחד הביקורים הקבועים שלי במרכול השכונתי, שמתי לב שלקופאית (שהייתה צעירה ממני ב-10 שנים) יש זוג עיניים מהפנט, ופתאום היא ממש הדליקה אותי. זה היה מוזר, כי אף פעם לא נמשכתי לנשים וגם לא חשבתי על אף אחת בצורה כזו. אבל זה השפיע עליי כל כך חזק, שהתחלתי ללכת יותר ויותר למרכול, עד כדי כך שנאלצתי להמציא תירוצים לחבר שלי. תמיד הקפדתי לא לעשות קנייה גדולה, כדי לחזור לשם, אבל לא באמת היה לי אומץ לעשות משהו עם המשיכה הזאת. יום אחד הגעתי והיא לא הייתה, ולא ראיתי אותה שם שוב. נשארתי רק עם המחשבות של מה היה יכול לקרות ומה רציתי שיקרה. מי יודע, אולי הייתי אוזרת אומץ".
(יפעת, 25, רמת גן)

"שנינו היינו חייבים ריגושים"

"בעלי הוא החבר הראשון שלי. הכרנו כשהיינו בני 15 והתחתנו בגיל 23. היום אנחנו נשואים 12 שנה, אוהבים וחברים טובים אבל קצת משועממים, ולפני שנתיים בערך התחיל לבעור אצל שנינו צורך להכיר עולמות אחרים. היה לנו ברור שאנחנו לא רוצים לפרק את הקשר, אבל היינו חייבים ריגושים. ניסינו לעשות את זה במסגרת הזוגית - לגוון בתנוחות, בצעצועים ובלוקיישנים, אבל זה לא הספיק. ומכיוון ששנינו טסים הרבה במסגרת העבודה, הגענו להסכם שאומר שהכל מותר מעבר לים. אני מימשתי את החוזה שלוש פעמים בדיוק בבירות עולם קסומות, וממה שידוע לי, בעלי עשה את זה חמש פעמים, עד שהבנו שזה מספיק לנו. לפחות לעת עתה".
(לורי, 35, חולון)

מפלרטטים במדבר (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
רחוק מהעין: בגידה בחו"ל לא נחשבת בגידה? | צילום: Gettyimages IL, Getty images

"זה היה בסך הכל חיבוק"

"כשהייתי באוניברסיטה פגשתי בחור חמוד. אמנם היה לי חבר אז, אבל הבחור ההוא גר בעיר שלי ויצא לנו להפוך ל'ידידים לאוטובוס', וכשהקורס נגמר שמרנו על קשר. במקביל, הקשר עם החבר שלי עלה על שרטון, ולמרות שהחלטנו לא להיפרד, הסיטואציה הזאת הותירה אותי במצב רוח רע מאוד. יום אחד הבחור מהקורס בא לבקר אותי, תמך והקשיב וחיבק אותי, ובסוף המפגש הבנתי שאני מאוהבת. למעשה, זה משהו שלא הרגשתי לפני כן. החיבוק ההוא אולי לא נחשב בגידה, אבל בהחלט עבר איזשהו גבול מבחינתי, ונפרדתי מהחבר. הבחור מהאוטובוס הפך להיות האהבה הראשונה בחיי".
(רוית, 32, גבעתיים)

"עשיתי סקס עם האקס"

"בגיל 28 הייתה לי זוגיות ארוכה ורצינית, וזכיתי להצעת נישואים. אני זוכרת ששמחתי מאוד ונעניתי בחיוב, אבל המחשבה שזה הבחור שיהיה איתי כל החיים הבעיתה אותי. במהלך ההכנות לחתונה ישבתי עם חברה בבית קפה וחלקתי את הפחדים האלה, ופתאום, משום מקום, נכנס לשם האקס המיתולוגי שלי. השיחה זרמה, שיתפתי אותו בכל מה שעובר עליי, ומפה לשם הגעתי אליו הביתה ועשינו סקס. היה ברור לשנינו שזה לא מתפתח לשום מקום - בעיקר רציתי לבדוק אם החששות שלי מהחתונה מבוססים.. הסקס היה מעולה, מרגש ומפתיע, אבל ייסורי המצפון שבאו אחריו לא נתנו לי מנוח. התוודיתי בפני הארוס שלי, והוא לקח את זה מאוד קשה. נפרדנו לשלושה חודשים איומים ובסוף הוא הסכים לקבל אותי בחזרה".
(רעות, 29, רחובות)

סקס ראשון (צילום: Lev Dolgachov, Istock)
יש כאלה שלא יכולות עם ייסורי המצפון | צילום: Lev Dolgachov, Istock
"זה היה אסור, אבל לא יכולתי לעצור"

"זה קרה עם אבא של אחד הילדים בגן של הבת שלי. בכל יום אחרי שאספתי אותה, המשכתי להסתובב עם כמה אמהות לגינה הסמוכה. עם הזמן גם האבא הצטרף אלינו, ותמיד זה שעשע אותנו, איך הוא מתמודד יפה עם חבורת קצ'קעס שלא מפסיקה לקשקש. באחת הפעמים יצא לנו להסתובב לבד, וכשישבנו על הספסל בזמן שהילדים שיחקו, זיהינו כימיה מטורפת. הביקור הבא היה בבית שלי, רק הוא, אני והילדים. בזמן שהכנתי קפה והם שיחקו בסלון, הוא דחק אותי לחדר של הכביסה, הדביק אותי למייבש ונישק אותי. נסחפתי איתו, וזה חזר על עצמו כמה פעמים בסיטואציות שונות. זה היה רומן סוחף ומגרה, ידעתי שאני עושה מעשה אסור אבל לא יכולתי לעצור. מעולם לא סיפרתי לבעלי, אבל לימים התגרשנו מאינספור סיבות אחרות. הקשר עם האבא ההוא דעך עם הזמן, אבל אני לא מצטערת עליו לרגע".
(תמר, 36, הוד השרון)

"הוא הסכים לזה, אז הוא לא כעס"

"הבגידה שלי היא הכי מותרת בספר. אתן מכירות את ההסכמים האלה, כמו שרוס ורייצ'ל עשו 'בחברים'? לכל אחד הייתה רשימה של אנשים שהוא יכול לבגוד בהם, כוכבי קולנוע, כן? אז חבר שלי ואני תמיד הסכמנו שמותר לי לבגוד עם זמר שהערצתי קשות בנעוריי, והרעיון שזה יקרה היה כל כך לא מציאותי, שהיה לו קל להסכים.

יום אחד נפלה בחלקי האופציה: הלכתי להופעה של אותו זמר (ברור שאני לא יכולה לחשוף את שמו), והוא כבר זיהה אותי בתור גרופית צמודה. אחרי ההופעה ביקשתי להיכנס אל מאחורי הקלעים. הוא היה מסטול, אני הייתי מוקסמת והתחרמנו בצורה די רצינית. כשחזרתי הביתה סיפרתי את זה לחבר שלי, ולמרות שזה הציק לו, הוא ידע שהיה הסכם ושזה לא יקרה שוב. בטח אחרי שהבטחתי שאני לא אלך יותר להופעות שלו".
(נעמי, 23, תל אביב)

*תודה למשתתפי פורום "אהבה ורומנטיקה" בתפוז שתרמו סיפורים.

>> לכל הווידויים במדור
 >> למה אנחנו מתחתנות עם המאהב הכי גרוע שלנו?