"אני לא טיפוס של אינטרנט", "כל מי שנכנס לשם הוא פאתט מכוער עם תסביכי אם", "אין מצב שאני יורדת לרמה הזאת" - אלו הם רק חלק מהמחמאות המאוד מפוקפקות שסופגת הרשת מדי יום. מנגד, אי אפשר להתווכח עם הצלחה. אלפי זוגות מוצאים האחד את השני דרך האינטרנט. את לא חייבת להסכים עם זה, אבל אולי כדאי להניח בצד לרגע את הדעות הקדומות שסובבות את הנושא, ולנסות לחדור לדבר הזה שנקרא צ'ט, רשת, אינטרנט. בינינו, מה יש לך להפסיד?

אוכלים מול המחשב (צילום: Carmen MartA-nez BanAs, Istock)
מה שלא יהיה, תישארי מחוברת במשך חצי שעה-שעה | צילום: Carmen MartA-nez BanAs, Istock

אחרי שבחרת כינוי שעושה עימך הרבה חסד, הנה עוד כמה דברים שכדאי לך לדעת. חוץ מאתרי הכרויות, מומלץ מאוד ליצור כרטיסים גם באתרי רשתות חברתיות כמו פייסבוק או דה מרקר קפה, שהפכו לזירת הכרויות בפני עצמן. היתרון של הפלטפורמות האינטרנטיות האלו הוא שבכרטיס שלך את יכולה להוסיף תכנים כמו בלוג, תמונות ופיצ'רים שיאפשרו לצד השני להכיר אותך יותר. ככה את יכולה להכיר דרך חברים שלך את החברים שלהם.

להיות במקום הנכון, בזמן הנכון

ללא מעט נשים שאנחנו מכירות יש התנגדויות לדרך ההכרות הזאת. חלקן נובעות מחוסר סבלנות לשבת מול מחשב או מתחושת אי נוחות מלדבר עם אדם מסתורי, שלכו תדעו עד כמה הוא אמין ואמיתי. מצד שני, חשוב לדעת שזאת בהחלט דרך טובה להביא לפתחך את הנסיך. אין צורך לצאת מהבית, אפשר לשבת מול המחשב בטריינינג, והמושכות בידיים שלך: את זאת שבוחרת את המועמד מתוך מבחר של מאות או אלפים.

הנה כמה טיפים שיכולים לסייע לך להתמקד: 

איריס סלומון בלום, פסיכולוגית (MA), מאמנת אישית ומנהלת חברת ספיד דייט, ממליצה להיכנס למספר אתרים במקביל ולהישאר מחוברת לחצי שעה שעה. בזמן הזה את יכולה לעשות כל מה שבא לך: לצפות בטלויזיה, לתלות כביסה, לדבר בטלפון וכו'. "כשתשובי למחשב, תתפלאי לגלות שייפנו אליך לא מעט גברים, רק כי היית מחוברת באתר. זה משול לכך שבאותו זמן ישבת בפאב ופשוט היית במקום הנכון ובזמן הנכון".

מומלץ לאמץ את הטיפ הזה במיוחד בערבים של סוף השבוע. בזמן הזה התחלופה באתרי ההכרויות היא הגבוהה ביותר, ורבים מחפשים דייט מיידי להערב. "תראי שייפנו אליך גם גברים שאת לא בדיוק מה שהם מחפשים בהגדרות החיפוש, פשוט כי היית זמינה עבורם באותו רגע להכרות", מסבירה איריס.

רצוי מאוד להשקיע בתמונה ולשים תמונה שמשדרת שמחה, הנאה וחברותיות. מומלץ להימנע מתמונות חושפניות שמשדרות כוונות מסויימות. ואם אפשר, דאגי שתהיה זו תמונה שלך בלבד, בלי הסחות דעת מסביב (אקס נשען, חברות וכדומה).

מה שכן כדאי לזכור, זה שהאינטרנט ממכר. יש לא מעט אנשים שנהפכים אובססיביים לחיפוש ולאו דווקא למציאה. לכן, כשאת יוצאת עם מישהו שהכרת ברשת והוא נראה לך נחמד, כדאי לתת לו צ'אנס גם אם לא נפלת מהכיסא בשנייה שראית אותו. מספיק שמשהו אצלו הדליק אצלך את הסקרנות והעניין כעבור 3 דקות.

פספסת את הסרטונים הראשונים? לא קרה כלום. היכנסי לסדנת הקואוצ'ינג לזוגיות: "כך תמצאי אהבה".

רוצה עוד?
סדנת שפת גוף: כך תדעי שהוא בקטע שלך
מתארגנת לדייט? סדנת הסטיילינג של ליאת אשורי
גם הבית שלך צריך אהבה: פאנג שואי למציאת אהבה

הסרטון צולם בלופט לינקולן