ג'ניפר אניסטון
אני מצחיקה, אני יפה, אבל ישנה באלכסון

היא הספיקה לעשות את בראד פיט ולחגוג על המציאה כשש שנים, מאז הסתפקה בוינס ווהן, עברה לג'ון מאייר, וכיום היא בעיקר עושה בייביסטר למשפחתה של קורטני קוקס, חברתה הטובה מימי "חברים". אז נכון שיש לה גוף מוצק, בריא וחטוב שכל בחורה בר דעת תשמח לאחד כזה והון כספי שיספיק למדינה (ולא אחת קטנה) במזרח התיכון, אבל כנראה שכל אלה לא באמת קונים אהבה. עכשיו, אחרי 40 שנים שלא מעט מהן העבירה בשינה באלכסון (אמנם על מיטה בגודל קינג סייז, אבל עדיין), הרווקה המושבעת מתראיינת למגזין קוסמופוליטן וטוענת שאין דבר כזה אהבה נצחית. אמת לאמיתה או התגוננות והתקפה?

"בעיניי, אין דבר כזה מערכת יחסים מושלמת, אבל אני חושבת שיש הרבה אנשים שכן מאמינים בזה, והם פשוט משלים את עצמם. מי קבע שהכל צריך להיות לנצח נצחים? זה פשוט לא מציאותי. אני פשוט לא חושבת שזה שווה את כל המאמץ", אמרה אניסטון.

בראד פיט וג'ניפר אניסטון
אז אין דבר כזה אהבת אמת, הא? אניסטון בימי בראד | צילום: Gettyimages IL, Getty images

השחקנית בת ה-40 זכתה אולי בכל הטייטלים האפשריים שניתן להעניק במגזינים של נשים, גברים וטף, אבל בכל מה שקשור לזוגיות, מלבד תואר "הגרושה שלא הגיעה לה" – נאדה, גורנישט, אפס. קצת כמו ג'ורג' קלוני, רק של המין היפה. לדבריה, מה שמחסל את הסיכויים לזוגיות טובה היא תקשורת. למגזין אמרה: "אנשים מצפים מבני הזוג שלהם שיקראו את מחשבותיהם. כשזה לא מתממש, הם נהפכים למתוסכלים. מה שהופך את בן הזוג למתוסכל עוד יותר ובסופו של יום, זה הכל בגלל שפשוט לא דיברו על הנושא מלכתחילה".

עוד הוסיפה כי החיים בעין הציבור הם מאבק מתמיד. "אני לא מבינה מה כל כך מעניין בחיים שלי. זה כל כך מוזר, אפילו הכלב שלי נורמן הופך לאישיות מוכרת. אבל אני משביתה אותו מהופעות אורח. אמרתי לו שאין יותר אופרה ווינפרי". טוב, היינו צריכות דחקה לקינוח. כי כל הסיפור מריח לנו מריר משהו.

אפרופו רווקות:
האם כדאי לחזור לאקס?
רוצה להתחתן? ותרי על הבלונד
איך תדעי אם הוא בעניין שלך?
אתרי היכרויות שלא בטוח שכדאי להכיר
כך תמצאי אהבה: סדנת זוגיות