אין תמונה
הו, ג'וני בוי. אלוהים, הבנדנה!

הייתי בת 8 כשהשוטר הסמוי טומי הנסון חשף את הבנדנה שלו בפניי בסדרה 21 jump street. היה לו מבט רציני, חודר ועמוק, ערימה של שיער בריא וקיסם בזווית הפה. הוא היה גברי וחסון מחד, וילד שרמנטי מאידך, וכך, כשהוא מאובזר בקסם אישי, תעוזה והומור, הוא נלחם בפשע ובסמים. אין ספק, כבר בגיל 8 ג'וני דפ לימד אותי להיות אישה, וגרם לי להבין שאני לגמרי בקטע של גברים. שנראים כמו ג'וני, כן?

יותר מ-20 שנים חלפו, ובזמן שאני גידלתי ציצים, ישבן וקמטים, נראה שג'וני נשאר בדיוק כמו טומי הנסון: רציני, עמוק, מצחיק וגבר שכלוא בתוך פנים של ילד. אז מה אם הוא חגג ב-9 ביוני יום הולדת 47?

סקס אפיל מטורף ועצמות לחיים לא מהעולם הזה

לכבוד יום ההולדת, והגיל הבלתי אמין בעליל, שאלנו כמה נשים מאיפה לדעתן נובע הקונצנזוס הנחרץ הזה סביב ג'וני דפ. נדמה שאין אחת שלא נמסה נוכח הפנים שלו, ויש לזה כל כך הרבה סיבות. "הוא פשוט פאקינג קול. הכי לא דרמה קווין. חי לו עם אשתו ושני הילדים שלהם, בלי יותר מדי בלגן, שערוריות ובגידות", אמרה לנו סיוון. יעל הוסיפה שהוא זיקית סקסית. "היכולת שלו לעבור מטייפקאסט החתיך הפאתט ב'נער שוליים', דרך הספר המיוסר ב'המספריים של אדוארד' ועד הפיראט המגניב ב'שודדי הקריביים', היא מטורפת". מה גם שאי אפשר להתעלם מההליכה שלו נגד העדר: החיבור שלו עם טים ברטון הביא אותו לתפקידי מופת שכאילו יצרו ז'אנר סרטים מיוחד תחת שמו של דפ - מ"חתונת הרפאים", "סוויני טוד", "סליפו הולו" ועד "אליס בארץ הפלאות".

מיצאו את ההבדלים: כך חולף עשור בעולם של ג'וני

"את יודעת מה הגדולה האמיתית של ג'וני?", עצרה אותי אלה במסדרון ברצינות תהומית. "נו מה?", שאלתי כאילו אני לא יודעת. "זה שבכל סרטי המופת שלו הוא מגלם דמויות כל כך לא מיניות - וילי וונקה בקארה הבוב המגוחך ב'צ'ארלי בממלכת השוקולד', הספר השטני ב'סוויני טוד' או הכובען המטורף ב'אליס בארץ הפלאות'. אין שם עירום, אין שם סצינות סקס והוא עדיין מחרמן אותי קשות, למרות כל הפיאות והפרצופים. זה סקס אפיל אמיתי".

אין תמונה
ג'וני ווינונה לנצח? אקסית מיתולוגית מספר 1

עד שהגיעה נועה, עם התובנה הכי עמוקה על ג'וני דפ: "עזבו אותי מתפקידים אמנותיים ובחירות חכמות, עצמות הלחיים של הבחור הזה פשוט כובשות אותי. יש לו עיניי האש פאפי, שפתיים שבא לך למצוץ וסגנון מגניב בטירוף. ג'וני דפ פשוט חתיך אש. גם בגיל 47. ואני די בטוחה שגם בעוד עשור, הוא יעשה לי את זה הרבה יותר מכל כוכב מתחיל בן 20".

אין תמונה
פחות חיבבנו אותה. עם קייט מוס, אקסית מיתולוגית מספר 2

 "ג'וני עושה הכל כל כך טוב"

 בעוד שאנחנו יכולות רק להשתפך ולחלום, יש כמה בנות מזל שזכו למגע ידיו. דפ ידוע כאחד שעינג לא מעט נשים סקסיות ויפות בחייו: וינונה ריידר וקייט מוס הן ללא ספק האקסיות המיתולוגיות, אבל בין לבין הוא גם התארס לשרילין פן, היה נשוי לאיזה מאפרת בשם לורי אן אליסון ויש לנו תחושה שהן לא היחידות שזכו להכיר את ליטל (כלומר ביג) ג'וני. ב-12 שנים האחרונות דפ שקוע בזוגיות ממוסדת ורצינית עם הזמרת הצרפתייה ונסה פאראדי, ולהם שני ילדים: לילי רוז בת ה-11 וג'ון ג'ק כריסטופר בן ה-8.

ג'וני דפ וונסה פאראדי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
"ג'וני טוב בהכל". האישה שגנבה אותו מאיתנו, ונסה פאראדי | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

בראיון להרפר'ס באזאר, חשפה פאראדי סודות מהזוגיות עם ילד היום הולדת. "אנחנו שתי נשמות מורדות שמשלימות אחת את השנייה". עוד הוסיפה כי "ג'וני הוא אדם מאוד מיוחד, יש לו כל כך הרבה כישורים. הוא אבא נפלא ועושה המון דברים שונים ומיוחדים כל כך טוב". על החיים בצל הפרסום, אמרה כי הסוד הוא בשקט התעשייתי שהם משדרים. "העבודות שלנו גורמות לנו לעשות דברים יוצאי דופן, כך שביתר הזמן, אנחנו אנשים מאוד שקטים ורגועים. אנחנו לא נפגשים הרבה אבל מדברים המון. אנחנו לא פוקדים יותר מדי מסיבות או נוכחים בשטיחים אדומים. אנחנו פשוט מעדיפים לבלות בבית כשמתאפשר לנו". בינינו, אם היה לנו בעל כזה, גם אנחנו היינו שמחות לא לצאת מרדיוס המצעים של חדר השינה. או מכונת הכביסה. או מאוורר התקרה. או, טוב הבנתם.

 מזל טוב, ג'וני.

>> ג'וני לא לבד: הנה עוד כמה גברים שחצו את 40 ועושים לנו את זה