דניאל קרייג מתוך ג'יימס בונד (יח``צ: יח"צ)
ככה זה נראה במקור. וגם את זה היינו מלקקות | יח``צ: יח"צ

 הנה משהו שעשה לנו את היום, והיינו חייבות לשתף גם אתכן: ספקית המזון האמריקאית "דל מונטה" (שהיא, סתם שתדעו, הספקית המובילה בעולם לשימורי אננס), ביקשה ממאה נשים בריטיות להצביע איזה סלבריטאי הכי ראוי בעיניהן לככב על מקל הארטיק שלהן.

באופן מפתיע, הן ויתרו על הפנטזיה ללקק את בראד פיט בטעם תות או את ג'ורג' קלוני ענבים, ובחרו דווקא בגבר בשל יותר ובריטי יותר למטרה הנאצלת הזו: דניאל קרייג. הג'יימס בונד הנוכחי הוא ממתק שרירי וקריר בשנים האחרונות, ועכשיו יש ארטיק רשמי שמוכיח את זה.

ואכן, דל מונטה לא אכזבה ובמשך שבוע תמים (שנגמר בשביעי ביוני, אז אל תרוצי לחפש) מכרה ארטיקי דניאל קרייג (אנחנו מהמרות שזה שוקו וניל) במהדורה מוגבלת בכל רחבי אנגליה, לתאוות החיך והליבידו של הבריטיות. האם הניסוי הקטן הזה הוא הבשורה של הקיץ? בואו נקווה שכן. ואם כך אז כל מה שנותר לנו לבקש משטראוס זה טילון אנחל בונני, מגנום רן דנקר וקוקילידה יאיר לפיד, ואולי הקיץ הזה לא יהיה כל כך נורא אחרי הכל.

ארטיק דניאל קרייג (צילום: ביפ)
קרייג, גרסת השוקו-וניל. קשה להחליט מאיפה להתחיל | צילום: ביפ

 

ועכשיו תורך: טקבקי וספרי לנו מי המועמד שלך לליקוק ובאיזה טעם את הכי רוצה אותו. אין לנו פרס לחלק, אבל גם פנטזיה קרירה זה משהו להתנחם בו.

עוד בערוץ הנשים:
כך תארגני את מסיבת החלפת הבגדים המושלמת, פרנזים, ירוק ואלות יווניות - היית לובשת את הטרנד הזה?, גבר, עכשיו אנחנו נכנסות לך לתחתונים - תחתוני פוש אפ והמלצות לגילוח המפשעה כבר כאן.