קניה ססר נולדה בתאילנד ללא רגליים ולכן ננטשה כתינוקת בפתחו של מנזר בודהיסטי. בגיל 5 היא אומצה ועברה עם הוריה המאמצים לפורטלנד שבאורגון, ארצות הברית.

עוד בערוץ הנשים:

ססר בת ה-23, שהחלטה לדגמן בגיל 15, גרה כיום בלוס אנג'לס: "בהתחלה כיכבתי בעיקר בצילומים אתלטיים, כי אני אוהבת להתאמן. כשהתבגרתי, התחלתי להצטלם גם בהלבשה תחתונה". בנוסף להיותה דוגמנית, היא גם אתלטית - או ליתר דיוק, היא קודם כל אתלטית: "דוגמנות לא היתה משהו שחלמתי לעשות, זה קרה במקרה והתרגלתי לזה. אני אוהבת לבטא את עצמי בדרך שונה מזו שאנשים מצפים לה, או רואים בדרך כלל. אני מאוד כנה ואני אמיתית. זה פשוט האופי שלי ואני נהנית לדגמן במקביל לאימונים שלי לאולימפיאדת הנכים".

אין תמונה
שונה זה סקסי. קניה ססר

ססר עבדה עם מותגים גדולים כגון בילבונג ולטענתה, היא מרוויחה כאלף דולר ליום צילום. היא אוהבת ספורט אקסטרים כמו סקי, החלקה על סקייטבורד וגלישה ומקווה להתמודד באולימפיאדת הנכים בחורף 2018 בתחום הסקי.

אין תמונה
פעילה ואתלטית. קניה ססר

אם כל הנ"ל לא צייר לכם אותה כדמות מיוחדת, היא מספרת שבמקום להשתמש בכסא גלגלים היא מעדיפה להתנייד באמצעות סקייטבורד וכן, למרות שהתגלגלה במקרה לדוגמנות, היא נהנית להצטלם: "אני נהנית מזה ומרגישה שזו דרך מעניינת להציג את הסיפור שלי. אני שונה - וזה סקסי. אני לא זקוקה לרגליים כדי להרגיש סקסית. אני נהנית להרוויח כסף מדוגמנות ואני אוהבת להראות לאנשים איך יופי יכול להיראות".

אין תמונה
נהנית מהחיים. קניה ססר

 >> למען מטרה טובה: חולות הקרוהן מתפשטות וחושפות את שקיות הצרכים