סרטון ויראלי שהופץ בימים האחרונים ברשתות החברתיות, מספר את הסיפור של שירן, נערה שנקלעה לחיים במעגל הזנות בצירוף כרטיס ביקור ומספר הטלפון שלה למעוניינים. הסרטון, הופק על ידי רומם סרנגה והוא חלק מקמפיין שנתרם למטה למאבק בסחר בנשים וזנות. הפעם, הוא פונה ישירות לצרכני הזנות.

במהלך הסרטון, אנו נחשפים לסיפור החיים של שירן. החל מהתעללות מינית בצעירותה, הקריסה תחת הנטל הכלכלי וההצטלקות הפיזית והנפשית. מספר הטלפון המצורף, יוביל אתכם למענה קולי עם עדויות לא פשוטות של נשים שנמצאות במעגל הזנות.

קראו עוד: "הרגע שבו עניתי למודעה והפכתי לזונה"

הסרטון נוצר במטרה לעורר את השיח הציבורי על צרכני הזנות והפללתם, על רקע תהליכי החקיקה שמובלים כיום בכנסת על ידי חברות הכנסת שולי מועלם וזהבה גלאון. "בכנסת הנוכחית יש יוזמה נגד זנות, כשעיקריה זה איסור צריכת זנות", מסבירה ראומה שלזינגר, מהמטה למאבק בסחר בנשים ל-mako  נשים: "זה בעיקר אומר, שרכישת שירותי זנות זו עבירה פלילית ושצריך לתת שיקום וסיוע לנשים שנמצאות במעגל".

לדברי שלזינגר, השיח עד היום עסק בסרסורים ובתעשייה ולא למי שמניע אותה – הלקוחות. "הגיע הזמן שזה יהיה איסור פלילי ושהמדינה תיקח על התופעה הזו אחריות. המקרה של שירן הוא מקרה קיצון, אבל אפשר להגיד שגם אם אישה לא עברה את סיפור החיים הקשה, עצם הצריכה שלה כסחורה שפזורה על הרצפה והשימוש בגוף שלה לצרכי מין, פוגע בה קשות".