את זוכרת את קלישאת מלכת היופי והחבר הצמוד? כל בחורה שזוכה בכתר נהנית לרברב על אהבתה הנצחית לצמוד מהתיכון, רק כדי להיפרד ממנו שלושה חודשים אחרי  לטובת רווק ביצה מבוקש. זה מה שקורה לרוב גם לדוגמניות במידות גדולות. הן זוכות לתהילה בזכות הקימורים הנאים, ואז מתחילות במסע המרעיב לעבר מידה 36 ומטה (ע"ע: קריסטל רן). לכן שמחנו כל כך לפגוש שוב את ויטני תומפסון, זוכת העונה העשירית של "הטופ מודל הבאה של אמריקה", הזוכה הראשונה מקטגוריית הפלאס סייז. תומפסון, ששומרת על התיאבון הבריא, הצטלמה לקמפיין לכבוד Love your body day  - אירוע שמתקיים זו השנה החמישית באוקטובר, מבקש להילחם בהפרעות אכילה וחוגג אהבה נשית עצמית, לא משנה באיזו מידה, צורה או צבע. ויטני היא הפנים הרשמיות של המאורע, וכנראה שמארגני האירוע הבינו שאין דרך טובה יותר להוכיח לנו שקימורים זה סופר-סקסי, מאשר שהיא תראה את גופה העירום בגאווה. 

אין תמונה
יפות, מלאות וסופר גאות. ויטני תומפסון ושניס לואיס

נלחמת בפיצות ובתעשייה הרזה

תומפסון חברה לדוגמנית פלאס סייז נוספת בשם שניס לואיס לטובת הצילומים למודעת שמפרסמת את האירוע. השתיים צולמו בעירום אמנותי, כשהן מציגות גוף סקסי ונשי. תומפסון בת ה-23, שמתפקדת ביומיום כשגרירת האיגוד המטפל בהפרעות אכילה, גם עתידה להנחות את הערב הרשמי שיתקיים ב-23 באוקטובר.

כנראה שהבחירה בתומפסון לתפקיד לא מקרית. יש משהו מאוד מרענן בבחורה צעירה בתחום הדוגמנות שמצליחה להתמיד במלחמה, לא רק מול הפיצות והפחמימות, אלא מול התעשייה, שלמרות כל הפתיחות והמודעות, עדיין מקדשת את הגוף הרזה.

אין תמונה
לא נכנעות לתכתיבי התעשייה. ויטני ושניס מעוררות השראה

בעונה של הטופ מודל שגילתה את תומפסון השתתפו 4 דוגמניות במידות גדולות, אבל היא הראשונה שזכתה בתואר. היא גם הייתה בין הראשונות שנזעקו לתמוך בטיירה בנקס בעקבות שערוריית "המותן" שהסעירה את התקשורת לאחרונה. בפרומו לטופ מודל הבאה נראתה דוגמנית מאוד צנומה, ומיס ג'י הקיף את מותנה הצרה בידיו והתפעל, מה שהוביל להאשמות על עידוד הפרעות אכילה. "טיירה תומכת בכל המידות, ובתנאי שהאישה היא בריאה" אמרה תומפסון". אני לא יכולה להאשים אותה במה שקרה עם המותן של הדוגמנית. עבורי טיירה הייתה ונותרה מודל לחיקוי בכל הנוגע למלחמה נגד הפרעות האכילה בתעשיית הדוגמנות". מעניין מה יש לה להגיד על זה שהיום טיירה בעצמה נראית כמו חצי בן אדם.

 >> מי הגבר הכי סקסי בעולם לשנת 2010? רמז: הוא בריטי