אחרי 14 עונות של "הטופ מודל הבאה" ו-5 שנים כמנחת טוק-שואו, החליטה טיירה בנקס שהיא רוצה לחזור הביתה, למקורות, למקום בו היא מרגישה הכי, ובכן, דוגמנית. בימים אלה בנקס הודיעה באופן רשמי וחגיגי כי היא שבה אל סוכנות הדוגמנות IMG שייצגה אותה בשנים הטובות. המטרה: לדגמן. ובמונחים של טיירה: לככב על כל המגזינים הכי נחשבים, לייצג את כל המותגים החביבים עליה ולזכות במאות אלפי דולרים מבלי להניד עפעף. למעשה, כל מה שהיא תצטרך לעשות זה כנראה רק לחייך עם העיניים.

אין תמונה
תראו אותי, אני דוגמנית שוב! טיירה בנקס חוזרת

 שיהיה ברור, טיירה בנקס לא עושה אודישנים

בהודעה רשמית שהעבירה לתקשורת, מסרה בנקס כי היא מרגישה שהיא חוזרת הביתה. "בפעם האחרונה שהייתי בסוכנות, רציתי לכבוש את עולם הדוגמנות ולדגמן אופנה עילית. היום, אני חולמת על יותר מזה: אני רוצה לפרסם ולדגמן עבור מותגים שאני מאמינה בהם ולגרום להם להגיע להישגים שהם שואפים אליהם. ואני יודעת שזה המקום המושלם להיות בו והזמן הנכון ביותר עבורי".

אין תמונה
איך היא עשתה את זה? כושר, תזונה נכונה וניהול יומן של קלוריות

עם זאת, מתוקף היותה אימפריה חסרת עוררין, אל תצפו לראות את הגברת באודישנים. היא גם מבקשת להבהיר שהיא באה בשביל לעבוד. "IMG היא סוכנות ענקית ויש הרבה מאוד דברים שאני אעשה עבורם".

אין תמונה
ירדה 15 קילו במשקל ו-4 מידות בבגדים. שאפו


אחד הדברים הבולטים שעשתה בנקס בת ה-35 היא דיאטה מפוארת, שבמסגרתה השילה 15 קילו וירדה 4 מידות. האישה שיודעת דבר או שניים על היקפים ושומן יתר, חוותה על בשרה את לחץ הציבור בעקבות צילומים "מרשיעים" לפני שנתיים בחוף הים, אז נצפתה עם יופי של פולקעס ובטן מרשימה שלא מייצגת אף דוגמנית. בתגובה היא נאמה נאום משולהב על החשיבות של ביטחון עצמי, והסיכון בביקורת ציבורית על משקל, ולבסוף שלחה את כל הפפראצי ויתר המבקרים לנשק לה את הישבן.

אני שמנה וטוב לי. יה, רייט

אז היה נראה כאילו כלום לא מפריע לה, אבל היום, כשהיא צרה ודקיקה כמעט כמו בימים הראשונים שלה בתעשייה, נראה כי עם הקילוגרמים שברחו, שבה אהבה עצמית גדולה עוד יותר. "אחרי פרשיית בגד הים, נשארתי במשקל העודף שנתיים נוספות. שימרתי את הלוק בעזרת גלידות, סלטים עם רטבים ובייקון מטוגן", אמרה בנקס בראיון למגזין פיפל. "הרגשתי שווה גם אז, אבל כל יום זה היה סיפור אחר. אם ניסיתי ללבוש מכנסיים שפעם היו מונחים מעולה, ופתאום הם כמעט לא נסגרים, זה היה גורם לי לחשוב:' לעזאזל'".

אין תמונה
המהפך: פעם היה ישבן לנשק, היום יש בעיקר עצמות

אחת המוטיבציות הגדולות של בנקס להישאר במידה 44, היו כל מכתבי ההערצה ששיבחו את בחירתה להמשיך לאכול ולא להיכנע למעגל הרזון. אבל כאמור, על אף ההערצה הגדולה, הרזון ניצח. בנקס פצחה במשטר קבוע שכלל כושר, תזונה נכונה וניהול יומן קלוריות. והיום, הנה היא לפניכם: רזה, חטובה ובעיקר דוגמנית.

>> סלבז מתבכיינות: "לשמור על הגזרה בהוליווד זה לא מציאותי"