אם יש משהו שגורם לנו לאבד סבלנות, זה נשים עם חילוף חומרים מהיר, וכשמדובר בכוכבות הוליוודיות, זאת כבר ממש מנטרה: אני רזה כי המטבוליזם שלי לא מהעולם הזה. ובכן, עלינו על כמה מפורסמות שהחליטו להגיד את האמת סוף סוף: לא גנטיקה ולא נעליים - הן פשוט מורעבות. באופן מפתיע, ההצהרה הכנה הזאת דווקא לא ממש מרגיעה.

קייט מוס בשמלת סטרפלס  (צילום: Evan Agostini, GettyImages IL)
אין דבר טעים יותר מלהיות סופר סקיני. המוטו של קייט מוס | צילום: Evan Agostini, GettyImages IL

על מנת להתהלך בפיגורות צנומות וכמעט חסרות היגיון כשל אנג'לינה ג'ולי, פריס הילטון, שרה ג'סיקה פרקר או קורטני קוקס, אין ספק שעלייך למדוד, לסנן ולצנזר כל דבר שנכנס לך לפה. וכמובן להתאמן באופן סדיר. נדירות הנשים שמספיקה להן הגנטיקה בשביל להיראות ככה. ואין ספק - יש משהו מרענן בזה שהכוכבות מגלות את האמת. גם להן לא קל לשמור, והמראה הזה לא נחת עליהן ביום בהיר אחד. מצד שני, יש נשים שמסוגלות לשמוע את המשפטים האלה ולהחליט שאם הן רק יפסיקו לאכול, גם הן ייכנסו למידה 34. הנה כמה מהווידויים של המפורסמות. אנא מכן, קחו את זה כמו שזה ותפנקו את עצמכן בחתיכת עוגה.

משתוקקת לאכול חודש שלם ולא להפסיק
מילה קוניס היא דוגמא קלאסית לבחורה שהייתה ממש מורעבת לאורך תקופה. לצורך תפקידה כבלרינה בסרט "ברבור שחור", נאלצה קוניס לפצוח בדיאטת כסאח "המטורפת ביותר שעברתי בחיי", אמרה. "אני כל כך רעבה ואני רק רוצה לאכול ולא לעשות שום דבר אחר. אני מתכננת להיות בטטת ספה למשך חודש בערך", אמרה בתום הצילומים.

מילה קוניס - אמי 2009 (צילום: Jeff Kravitz, GettyImages IL)
אני רק רוצה לאכול ולא לעשות שום דבר אחר. מילה קוניס | צילום: Jeff Kravitz, GettyImages IL

הכישרון החבוי של קורטני קוקס

קוקס היא אחת הנשים שניכר עליה כי הייתה רזה מאז ומתמיד. לדבריה, היא לא עושה דיאטה (מאמינות, בטח מאמינות), אבל ללא ספק מכניסה מדי פעם את הבטן. "אני רעבה. ואני פשוט יודעת להכניס את הבטן ממש ממש חזק".

אין תמונה
ממש טובה בהלכניס את הבטן. קורטני קוקס

זה לא הרזון שהפך אותי למי שאני
קייט מוס, שהתפרסמה בזכות גוף פטיט והפכה לרול-מודל של ההירואין שיק, אמרה פעם שאין דבר טעים יותר מלהיראות רזה. עם זאת, היא מסבירה כי הצלחתה בתחום לא נובעת רק ממשקלה. "אני יודעת שזה נשמע מאוד נדוש, אבל אני חושבת שאם את יפה מבפנים, זה פשוט מוקרן החוצה". משפט יפה, אם כי כזה שספג הרבה מאוד ביקורת על כך שמוס אינה אחראית, ושהיא מודל רע לחיקוי עבור צעירות.

חיה על גרנולה, יוגורט ודגנים
ג'וליאן מור, היפהפייה המג'ונג'נת בת ה-50, הודתה כי נאלצה לחיות בריסון חמור על מנת לשמור על המראה הסופר סקיני שלה. "אני עדיין נאבקת במשטר תזונה מאוד מאוד משעמם שכוללת יוגורטים, דגנים ומעדני גרנולה. אני שונאת לעשות דיאטה. אני שונאת לעשות את זה רק כדי לשמור כל הזמן על המידה הנכונה. ואני רעבה כל הזמן. לדעתי, כל שחקנית בתעשייה פשוט רעבה כל ימי חייה".

ג'וליאן מור (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
עדיין חיה במשטר דיאטה עצבני. ג'וליאן מור | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

חזק בדיאטת הרעבה ותסכול

הקומיקאית קתי גריפין, ג'ינג'ית נוספת, הופיעה בטקס הצדעה לחיילים כשהיא לבושה בביקיני ומפגיזה בפיגורה רזה ודקיקה מתמיד. זו הודתה שעברה לאחרונה שאיבת שומן ועוד כמה טיפולי יופי, אך מה שעוזר לה לשמר את הגוף הצר היא דיאטה של "הרעבה ותסכול", לדבריה. מי שצפה בגריפין בטקס כינה את המראה שלה "ביקיני מרעיב". ובצדק.
קתי גריפין בביקיני (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
עמוק בתוך דיאטת הרעבה מתסכל. קתי גריפין והביקיני | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

איבדתי את תחושת הרעב
השחקנית פורשיה דה רוסי, רעייתה של אלן דג'נרס, השיקה ספר זכרונות חדש שבו היא מספרת על מאבקה באנורקסיה. "אני לא זוכרת אם הייתי רעבה תמידית. אני בטוחה שחלק מהזמן הייתי מורעבת, אבל אני חושבת שאחרי זמן מה, פשוט לא הייתי מודעת לתחושות שלי. הרגשתי מאוד חלולה וחרדתית. זה גרוע יותר מתחושת רעב. הרגשתי שהמוח שלי לא מתפקד". היום, אחרי כשהיא כבר אוכלת כמו שצריך ולא עושה דיאטה, סיפרה למארי קלייר על גישתה החדשה לאוכל: "אוכל הוא דלק שמחזיק אותי חיה וגורם ללבי לפעום".

אלן דג'נרס ופורשיה דה רוסי (צילום: Evan Agostini, GettyImages IL)
כבר לא ידעתי מה זה רעב. פורשיה דה רוסי משתקמת מאנורקסיה | צילום: Evan Agostini, GettyImages IL

אני אוכלת ומודה לאלוהים על חילוף חומרים
שרה ג'סיקה פרקר, הפוסטר גירל של עצמות וסטייל, היא גם מורעבת תמידית, אבל היא גם אחת המעצבנות עם המטבוליזם המהיר. ולה אנחנו איכשהו מאמינות. בראיון לאתר ThatsFit אמרה: "סלח לי שאני אוכלת צ'יפס מולך, אבל אני פשוט מאוד רעבה. אני כל הזמן רעבה. מזל שיש לי חילוף חומרים שמנצח את הכל".

שרה ג'סיקה פרקר  (צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL)
סלח לי שאני תוקעת צ'יפס. שג"פ סתם מתגרה | צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL

>> גברים נמוכים עולים על עקבים: סקסי או מופרך?