למרות היתרונות הברורים של פעילות גופנית סדירה, רובנו לא ממש אוהבות לעשות כושר. אנחנו שונאות להזיע, אף פעם לא מוצאות לזה זמן טוב ולא - על אף הסבון הריחני והפן, ממש לא בא לנו על המקלחות במכוני הכושר. בקיצור - יש לנו תירוצים לתפארת.

אין תמונה
מנוי שנתי חינם עלינו - רק שכנעי אותנו והוא שלך

אבל מתחת לצמיגים המפוארים, כולנו יודעות שכושר הוא המפתח לבריאות, להרגשה טובה ובעיקר למראה נפלא. אז איך את עושה את זה? תני לנו טיפ מקורי שגורם לך לקום מהכורסה ולהזיז את הישבן: נרשמת לחדר כושר במרחק הליכה מהעבודה? אוהבת לרקוד אז בחרת בזומבה? את יורדת מהאוטובוס שתי תחנות קודם וצועדת את כל הדרך? מי שתצליח לשכנע אותנו להתחיל לנענע בזכות הטיפ הכי מקורי ויצירתי, תוכל לזכות במנוי שנתי חינם ברשת מכוני הכושר "קרבס".

>> ספרי לנו מהו הטיפ הכי יצירתי שהניע אותך לזוז

בכפוף לתקנון

על הרשת:
רשת מכוני הכושר CURVES נוסדה בשנת 1992 ע"י גארי הייבן, ממציא השיטה המדעית החדשנית שמציגה אימון כושר על- מחזורי ב- 30 דקות בלבד. האימון, מבוסס על ספורט של תחנות במעגל, הכולל: חימום, אימון אירובי, אימון כוח, הרפיה ומתיחות המאפשר שריפה של עד 700 קלוריות (מותנה במשקל הגוף) בחצי שעה בלבד, כאשר בין כל התחנות, ממוקמים לסירוגין, משטח התאוששות התורמים לחיזוק פעילות סיבולת לב - ריאה ולויסות רמת הדופק. האימון, מתבצע באמצעות מכשירים הידראוליים במעגל, המותאמים במיוחד למבנה גוף האישה. הרשת מונה כ- 10.000 מועדונים ברחבי העולם ו- 17 סניפים בישראל. בינואר 2011 חברו שתי חברות הענק "curves" ו- "zumba fitness" ואימון הזומבה נכנס לתוך מעגל האימון של קרבס מה שנותן מסיבת אימון מטורפת.

>>אחרי שנלכדתי בעדשת הפפראצי, הבנתי כמה נורא אני נראית