כנות היא תכונה שמוערכת יתר על המידה? אם נשאל את הסלבריטאים הכי חמים של הוליווד, הם יגידו לנו בדיוק את ההיפך. אחרי שקייט ווינסלט זעמה על מגזין האופנה GQ שריטש לה את הצורה, החזה והישבן על גבי שער המגזין, בעוד שהיא התהדרה אז בפיגורה עגולה ונשית, כעת מגיע תורה של בריטני ספירס לזעוק את זעקת המרוטשות, ולהגיד שהטרנד הלוהט הוא להעדיף את טובת הציבור על פני הירכיים של עצמנו ולומר את האמת: אנחנו לא מושלמות. עדיין.

אין תמונה
בריטני לפני ואחרי: וואו, איזה שינוי... הממ... זעיר

ספירס החליטה לעשות מעשה: היא הצטלמה לקמפיין אופנה למותג candie , והחליטה לפרסם את עבודת הפוטושופ שנעשתה על גופה, ולהציג בפנינו מצגת ברורה ומלאת פגמים של לפני לעומת תצוגת תכלית מושלמת של אחרי. היא הסבירה שהמטרה שלה הייתה לטפל בלחץ האדיר והכה לא מוצדק שמופעל על אישה במרדף אחר מראה נטול רבב.

בין השיפוצים נראה כי נעשתה עבודה של צימוק הירכיים והמותניים, טשטוש צבע העור לכדי גוון אחיד ומושלם, העלמת הקעקוע מעל לישבנה, החלקת הבטן וטיפול קל של הסרת צלוליט ללא כאב. "היה כל כך כיף להצטלם לקמפיין. נהניתי במיוחד מהצילומים שנעשו על רקע הקיר הוורוד", אמרה ספירס. ומה שהיא אולי לא יודעת, זה שגם הקיר עצמו עבר עבודת פוטושופ, אבל ממנו טרם שמענו תלונות.

אין תמונה
"אני ממש לא מושלמת!!!" עדיין בריטני ספירס יוצאת חוצץ נגד הלחץ להיות רזה

זה נחמד, אבל אפעס לא אמין

מבלי לפגוע במסר החזק והחשוב, הרי שיש להניח שנסיכת הטריילר טראש לא הייתה ממהרת לחשוף את עצמה בימים אחרים, כמו למשל תקופת הלידות, הקרחת, הכדורים והמחסור בהלבשה תחתונה. כיום, כשהיא נמצאת  במצב הכי דומה לזה שהייתה כשרק התפרסמה בגיל 15, פלוס ציצי, היא מרשה לעצמה להעניק לנו מסרים נוקבים וחברתיים. זה יפה, זה נחמד, אבל זה לא מצוין.

Britney_Spears (צילום: רויטרס1)
מסר מעבירים בביקיני עם כמה צמיגים או לא מעבירים בכלל! ספירס בתקופה פחות רזה | צילום: רויטרס1
עם כל הכבוד לצעד החברתי והרצון לטפל בחולי הבסיסי של האישה האוכלת, הרי שניכר כי הגברת קרעה את עצמה על ההליכון עד שהצליחה להגיע למראה המיוחל ולהרביץ בנו תורה. אז נכון שיש לה פה ושם אזכורים של גביעי קוטג' קלים ונכון שהטליה היא לא כמו שהייתה פעם, אבל מדובר בקטנות. זה כל כך קטן, שאם לא היו אומרים לנו שזה לפני וזה אחרי, היינו חושבות שמדובר בחידון "מצא את ההבדלים".

לכן, כדי להסביר לנו, הנשים הקטנות שאוכלות חסה כל היום, שאף אחת לא מושלמת – היה בהחלט נחמד לראות אותה בימים ההם. כשנשאה על עצמה קילוגרמים עודפים של אחרי הלידה. זה אולי לא מצטלם פיקס על השער, אבל המסר מדבר חזק יותר. ואם שמים בצד את הקרחת, השיגעון והזנחת הילדים, הרי שעם הבגדים הנכונים (שלא לומר התחתונים) וטיפול טוב של שיער ואיפור, ספירס נראתה כמו אישה עם פיגורה לא רעה בכלל שהיינו שמחות לאמץ.

>>  אוהבת אתגרים? הנה כמה תמונות של לפני ואחרי עבודת פוטושופ. מצאי את ההבדלים