זוכרים את ביאטריס, שחבשה כובע משונה בחתונה המלכותית, וזכתה ללעג העולם? הכינו מקום, יש כובע חדש בעיר. המעצבת קת'רין המנט הציגה כובע משוגע שיוצר על ידי פיליפ טרייסי, כשקיבלה את תואר מסדר האימפריה הבריטית מידי לא אחרת מאשר מלכת בריטניה אליזבת'. השמלה שלבשה לאירוע הייתה שמלה פשוטה שעיצבה בעצמה, אך מראשה בקעו נוצות אדומות שהסתירו את פניה.

אין תמונה
המנט ומלכת אנגליה. מי מהן מתאפקת לא לצחוק?

קת'רין, 63, ידועה בעיקר בשל חולצות הטי שהיא מעצבת, והחלה לזכות בפרסום בשנות השמונים, עם חולצות עם כיתובים כמו "Frankie Says" ו"Choose Life". המעצבת הגיעה לקבל את התואר המכובד, למרות שהיא בדרך כלל נמנעת מאירועי פרסים למיניהם. למרות זאת השתפכה: "זה אולי מצחיק, אבל אני סוף-סוף זוכה לכבוד. אני נוטה ללגלג על אירועים כאלה, אבל באותו זמן מפחיד כמה שההרגשה הזו נעימה".
קת'רין המנט בכובע מוזר (צילום: WPA Pool, GettyImages IL)
המנט והתואר הבריטי. "סוף סוף זכיתי לכבוד" | צילום: WPA Pool, GettyImages IL

קת'רין היא פעילה למען הסביבה, ולאחרונה שיתפה פעולה בקמפיין ירוק עם הסניף הלונדוני של הכלבו סלפרידג'ס. אותו "פרויקט אוקינוס", מנסה לעורר מודעות על דיג ומצב האוקיינוסים בעולם. האם הכובע הזה – שקצת דומה לתמנון – הוא בעצם ניסיון לרתום את העולם למאבק הסביבתי?
הכובע של הנסיכה ביאטריס (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
ביאטריס. ראש שובב | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

הכובע הקודם שהסעיר את הממלכה, הפייסבוק והעולם, נלבש על ידי דודניתו של הנסיך וויליאם בחתונתו. לאחר הסערה הציעה אותו למכירה באי ביי ואת 134 אלף הדולרים ששילמו עבורו, תרמה לצדקה. קת'רין תעשה אותו דבר? לא נמהר לשלוף את הארנקים.

>>הכוכב העולה של שמלות הערב: הכירי את השסע

_OBJ

//www.mako.co.il/women-fashion/style/Article-e1534ccc75d1031006.htm&sCh=ae850a2610f26110&pId=786102762