טום פורד אוהב שערוריות, בייחוד אם הוא מככב בהן. עכשיו זוכה מעצב העל לכותרות נרעשות ברשת בגלל השער שסיפק למגזין "ווג" הצרפתי. פורד נבחר על ידי עורכת המגזין, קארין רויטפלד, לשמש כעורך-אורח של גיליון דצמבר-ינואר, שהוא מהדורת החג של המגזין. במסגרת תפקידו הזמני, פורד קבע מה יהיו תכני המגזין, כמו גם מי יככב על השער. אז הוא הפך את עצמו לקאבר גירל, כמו שהוא אוהב. אבל מה שעורר את המהומה, זאת העובדה שלצדו מדגמנת קטינה בת 15, שנראית קצת כמו בובת מין הודות לאיפור המוגזם, לשפתיים האדומות, ולפוזה המינית מדי. פורד אמנם הומוסקסואל מוצהר, אבל זה לא מונע ממנו להיראות כמו פדופיל שמציג לראווה את מתנת חג המולד שלו. 

אין תמונה
טום פורד והקטינה על שער מגזין ווג הצרפתי

מולטי טאלנט רציני שמאוהב בעצמו

רויטפלד ביקשה את פורד לכהן כעורך המגזין באופן חד פעמי כבר לפני שנה. "אני תמיד טענתי שלטום יש עין של סורק. הוא לקח את התפקיד החדש מאוד ברצינות, והוא באמת ובתמים מולטי טאלנט", אמרה על המעצב. פורד התעקש לערוך, להעלות רעיונות, לעשות סטיילינג וכמובן ללהק, ולמעשה דרש לערוך את המהדורה המיוחדת מתחילתה ועד סופה. וכאילו שלא שמנו לב עד עכשיו עד כמה הוא קונטרול פריק, אז הוא בחר ללהק את עצמו לשער המבוקש.

הדוגמנית ההולנדית שמצולמת לצדו היא דפני גרונוולד, כוכבת עולה בשמי התעשייה, שזוהי הופעתה הראשונה על שער מגזין. דפני ללא ספק קיבלה את מתנת חג המולד שלה מוקדם השנה. היא נחשבת לפנים חדשות ומבטיחות בתחום, כמו גם דוגמנית מבוקשת בעיקר על המסלולים, והעובדה שפורד ביקש אותה לשער, בהחלט מבטיחה את עתידה. השאלה היא, למה בחר פורד בסטיילינג כל כך קיצוני לבחורה כל כך צעירה. הרי נערה בת 15 לא צריכה אפילו פוטושופ, בטח עלמה כמו דפני, שמתהדרת בתווי פנים מודגשים ודרמטיים. מדוע לאפר אותה כאילו הייתה מחופשת ללוליטה? לפורד הפתרונים. 

אין תמונה
ככה, אגב, היא נראית בלי כל האיפור הזה

אבל מתברר שהמהדורה החגיגית אינה מהללת רק את הצעירות והיפות. במגזין עצמו פורד מעניק הצצה אל עולם התוכן שלו: מהחווה החדשה שרכש לעצמו בניו מקסיקו, ועד תמונות משפחתיות ואישיות שלו עצמו. אי שם, מופיעה גם אחת המוזות של פורד, הדוגמנית והשחקנית הוותיקה לורן האטון בת ה-62, שנראית נפלא בהפקת אופנה בתוך המגזין. לדברי רויטפלד, פורד בחר בה כנציגה של נשים בוגרות שאמרו לא לניתוחים פלסטיים. "טום מאוד אוהב קמטים יפים", אמרה רויטפלד. כנראה שרק לא על השער.

אין תמונה
עושה כבוד גם לפנסיונריות לוהטות. מתוך המגזין החגיגי

>> ג'ין פונדה מסובבת ראשים גם בגיל 73