חתכו את הסרטים האדומים, הכינו את הטוקסידו: עונת הפרסים החלה, והגיעה השעה להוציא מהארון את הבגדים החגיגיים ולצחצח את החיוך והמבט החודר למצלמה. נכון, שנה שבה "הרשת החברתית" מוכתר כסרט הטוב ביותר לא יכולה להיות שנה מרהיבה מבחינה קולנועית, אבל שנה שבה Glee לוקחת את כל פרסי הטלוויזיה החשובים היא בהחלט שנה ששמחנו לקחת בה חלק. אבל צריך להתעסק במה שחשוב באמת – מי התרוצץ במה על השטיח האדום. להלן – המדריך המלא למתלבשת בגלובוס הזהב.

נטלי פורטמן - גלובוס הזהב 2011 (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
קורנת מאושר ומדגמנת טרנד לוהט. נטלי פורטמן | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

הטרנד: הריון

השנה היא שנה נהדרת להביא ילד לעולם, תשאלו את נטלי פורטמן, אלישיה סילברסטון, סלמה בלייר, קייט האדסון וויקטוריה בקהאם. וזה רק מדגם חלקי ולא מייצג של נשות הוליווד שהתעברו לאחרונה. אבל השטיחים האדומים לא מרחמים על האמהות לעתיד, והן מצידן מחזירות מלחמה הוגנת למדי. ראו למשל את נטלי פורטמן בבטן קטנטונת של תחילת הריון ושמלה של ויקטור ורולף במראה נשי ומעט קיטשי.

מי עוד? עם בטן גדולה הרבה יותר יכולנו לראות את ג'יין קרקובסקי, ועוד כוכבות שסתם אימצו את ההריון-שיק בלי שעוד כמה חודשים ייצא להן עולל קטנטן, כמו ג'ניפר לאב יואיט.

לייטון מייסטר  - גלובוס הזהב 2011 (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
שרוולי סינדרלה. לייטון מייסטר | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

הטרנד: שרוולים ארוכים

שרוולים ארוכים על השטיח האדום? האמנם? אז מה אם ינואר, זו סיבה מאוד משונה לנטוש את המראה חשוף הכתפיים הקלאסי ולעבור ללוק חסוד ומכוסה. לייטון מייסטר עשתה את זה בשמלה של ברברי פרורסום בצבע ניוד (ע"ע), אנג'לינה עשתה את זה בירוק (ע"ע) שמדגיש בעיקר עד כמה הידיים שלה רזות באופן חולני בשמלה הלא מושלמת הזו של ורסא'צה. ואן האתאווי, שתמיד נראית נינוחה על השטיחים האדומים כאילו היא בטרנינג בסלון ביתה, יפה כתמיד בארמאני.

מי עוד? קייטי סגל ואנט בנינג, שהלכו הביתה עם פסלון ובחרו לכסות את זרועותיהן – יש להניח יותר משיקול הגיל, שהוא תמיד תירוץ מספק.

אן האתאווי - גלובוס הזהב 2011 (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
יפה בארמאני. אן האתאווי | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

הטרנד: ירוק

לא ציפינו שגלובוס הזהב יעניק לנו הזדמנות להכריז על שחור חדש – והנה, הירוק עושה את זה בכבוד. הירוק היה אחד מהמאפיינים הבולטים בשמלותיהן של הכוכבות על השטיח האדום, וכיוון שהוא גם צבע כה בולט, במיוחד על רקע האדום, אנחנו שמחות להכתיר אותו כזוכה הגדול של הערב. המוצלחת ביותר היא קתרין זיטה ג'ונס, שהלכה על גוון כהה, ושמלה שמתאימה יותר לאוסקר מאשר לאח הקצת פחות פורמלי גלובוס הזהב. זה לגמרי טעם אישי שלנו, אבל אנחנו חסידות של מראה בית המלוכה הנסיכתי הזה.

אנג'לינה ג'ולי - גלובוס הזהב 2011 (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מבריקה בירוק. אנג'לינה ג'ולי | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

מי עוד? מי לא. כל מי שלא לבשה ניוד, בערך. מילה קוניס בשמלת מאלט א-סימטרית, ואליזבת' מוס במראה מעט אייטיזי. וכמובן, אנג'לינה ג'ולי – בירוק הבוהק ביותר על השטיח. כבר העדפנו אותה בשחור.

קתרין זיטה ג'ונס  - גלובוס הזהב 2011 (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
מוכנה כבר לאוסקר. קתרין זיטה ג'ונס | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

הטרנד: ניוד

לא נמאס לכן? חשבתי שמיצינו את הקטע הערום הזה בטקס האוסקר של השנה שעברה, אבל נדמה שהניוד פשוט לא מתכוון ללכת לשום מקום. וחבל, כי קצת כמו שמלות כאלה – נדמה שגם בניוד כבר ראינו הכל. לכן אנחנו לא יכולות להגיד לסקרלט שהיא הנפלאה ביותר בעולם כמו שאנחנו רגילות, למרות שהיא בחרה את גרסת הניוד היפה ביותר על השטיח. ולכן אנחנו נאלצות לנזוף במישל וויליאמס, שהציפיות ממנה הן כה גבוהות, ובטח אינן באות לכדי סיפוק עם שמלת הוולנטינו שלה. נכון, גוון אחד כהה יותר מניוד, אבל עדיין תחת אותה משפחת צבעים שגורמת לנו לפהק.

מישל וויליאמס - גלובוס הזהב 2011 (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
פייר? אכזבת. מישל וויליאמס | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

מי עוד? איך אפשר להתחיל למנות אפילו – כמעט כל הבנות של Glee – כולל ליאה מישל בשמלה מוגזמת כרגיל. מייגן פוקס, שסוף סוף נראתה יותר טוב מאנג'לינה ג'ולי, המילפיות ניקול קידמן וונסה וויליאמס, קלייר דיינס שלקחה את זה לכיוון מעט ורוד יותר, מילה ג'ובוביץ' במראה תפוח וסנדרה בולוק שרצוי שהייתה לובשת שמלה מעט שונה מזו של סקרלט, על מנת שירפו מההשוואות.

סקרלט ג'והנסון - גלובוס הזהב 2011 (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
תמשיכי בעבודה טובה. סקרלט ג'והנסון | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

הטרנד: א-סימטרי

בעוד היו כאלה שכיסו את גופן עד כלות, יכולנו למצוא גם שלל מתלבשות שחושבות ששתי כתפיות זה הכי 2010, ונטשו אחת מהן לאנחות. קחו למשל את כריסטינה הנדריקס, בשמלה אדומה-כתומה של Romona Kevaza (למתרגמות באופן קריא תינתן תודתנו העמוקה). כריסטינה עשתה את הלא ייאמן, והצליחה ללבוש שמלה שלא תוציא אותה כיצורה ענקית שדיים המתפרצת מבגדיה. האדום הוא פשוט צבע מתבקש בשביל הלוהטת הזו – ואנחנו שמחות סוף סוף להכריז על הצלחה על השטיח האדום.

מי עוד? מייגן פוקס, ליאה מישל, ונסה וויליאמס וניקול קידמן לקחו את הניוד ושדרגו אותו בא-סימטריה. ג'וליאן מור בטעם מחפיר כרגיל, ג'יין קרקובסקי ההריונית וגם מילה קוניס ואיימי אדאמס.

כריסטינה הנדריקס - גלובוס הזהב 2011 (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
עשתה את הלא ייאמן. כריסטינה הנדריקס | צילום: Gettyimages IL, Getty images

פרס המתלבשת הטובה ביותר

הולך בלי טיפה של הרהור לוורסאצ'ה ולג'נוארי ג'ונס. בדיוק כמו בשנה שעברה, גם הפעם היא גונבת את הפוקוס. עם צבע זהה לזה של חברתה העסיסית כריסטינה, היא נראית כמו מי שהרגע ירדה מהמסלול. יכולנו לבהות בשמלה הזו כל היום, על הפרנזים הנהדרים שלה, על השדיים הסקסיים שהם עושים לג'נוארי, ועל הלוק הכללי שכולל תספורת שלעולם לא נצליח להשיג וצבע שפתון מדויק. חבל שהיא לא מגיעה להרבה אירועים וטקסים, כי אנחנו פשוט סקרניות לראות מה עוד יש לה בארון.

ג'נווארי ג'ונס  - גלובוס הזהב 2011 (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
לקוחה ממסלול הדוגמנות. ג'נווארי ג'ונס | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

פרס המתלבשת הגרועה ביותר

אנחנו מבינות, כריסטינה אגילרה, ש"בורלסק" נטמע בך קצת יותר מדי עמוק ממה שהוא היה אמור. נכון, את לוהטת בסרט הדי גרוע הזה, שהכוכב האמיתי שלו הוא הציצים שלך, אבל כמו שהוא לא ראוי להיות מועמד לגלובוס הזהב, כך גם את לא ראויה להימנות עם המתלבשות המוצלחות. צאי מהקטע הבורלסקי הזה ומהר – או לפחות למדי להתאים אותו לגופך. האגן שלך גם ככה גדול, ועל כן השמלה חתוכה במקום נוראי. למדי נא, לא כל מה שמתאים לדיטה וון טיז יאה גם לך. הביטי במראה, למדי את גופך, ואל תצאי בשמלה חצי שקופה מהבית.

כריסטינה אגילרה - גלובוס הזהב 2011 (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
אנא ממך, למדי את גופך. כריסטינה אגילרה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL
>> מלכת היופי האמריקנית: בת 17 בלבד
פתחנו לך את התיאבון לקצת שופינג? היכנסי ל-StyleRiver