באופן עקרוני אנחנו תמיד בעד שינויים. במיוחד בגזרת הפריזורה. שהרי שיער תמיד גדל. וזה מה שאנחנו מקוות שיקרה לטרי האצ'ר במהרה, לאור התספורת החדשה שנצפתה בה. אז כן, בשבוע שחלף מצאנו שלוש הוליוודיות יפות שהחליטו לעשות שינוי. עבור שתיים זה עבד נפלא, השלישית פישלה, ובגדול. מזל שיש לה ציצים גדולים.

התספורת החדשה של טרי האצ'ר: לפני ואחרי (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
הזדקנה בשנייה. הבוב של טרי האצ'ר | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

לפטר את הספר: הבוב של טרי

הבשורה הטובה היא שטרי האצ'ר סוף סוף מתאימה לתפקיד עקרת בית נואשת ומאוד מזקנת. האצ'ר בת ה-45, היא ללא ספק קורבן הוליוודי: יש לה פיגורה הורסת, עור חלק ומבט מופתע (כן, הבחורה מכורה לניתוחים). עד לאחרונה הסתובבה האצ'ר בפריזורה ברונטית ארוכה שהתאימה ללוק הצעיר שרצתה להשיג. אלא שזו החליטה לקפד את ראשה לטובת תספורת בוב, ולמרות שאנחנו מחבבות את הז'אנר, על האצ'ר זה נראה רע. נכון שזה רק שיער, אבל היינו ממליצות בחום על כובע רחב שוליים או פאה מליידי גאגא עד שהמחלפות יתארכו.

התספורת החדשה של אשלי סימפסון: לפני ואחרי (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
אהבנו את שני הלוקים , אבל הערכנו במיוחד את האומץ. אשלי סימפסון | צילום: Gettyimages IL, Getty images

חוזרת למקורות: הבלונד של אשלי

אנחנו מעריכות את אשלי סימפסון. זו החליטה לעשות את השינוי הקיצוני ביותר מבין הבנות. מתספורת מדורגת וארוכה, שמשחקת בין הגוון הברונטי למג'ונג'ן, היא החליטה לחתוך בבת אחת. בלי עצירות בדרך. בלי אתנחתא קומית, שינוי מן הקצה אל הקצה. לפינאלה, היא גם שבה למקורות והבהירה לבלונד. אהבנו מאוד את הלוק הקודם, אבל אנחנו לגמרי מתחברות לחדש, זה שהופך אותה לברווז קטן וצהוב.

התספורת החדשה של מישל וויליאמס: לפני ואחרי (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
פלטינה מרהיבה. מישל וויליאמס | צילום: Gettyimages IL, Getty images

פלטינה אדומה: הבלונד של מישל

שיער פלטינה ושמלת תחרה אדומה. על פניו, נשמע כמו לוק של פרוצה טיפוסית ברחובות הוליווד. עד שרואים את התמונה של מישל וויליאמס. זו הגיעה להשקת הסרט " "Blue Valentine" בלונדון, והדהימה את כולם בלוק קלאסי ומעורר השראה. במהלך השנה שחלפה החליטה וויליאמס לוותר על מראה בת השכנה מ"דוסון קריק" לטובת תספורת קצרה ושיקית. אבל כנראה שזה לא הספיק, והיא חיפשה עוד אדג'. איך עושים את זה? מבהירים. טון אחד נוסף של מי חמצן, ומתקבלת תחושה של שיער כמעט לבן. הפנפון כלפי מעלה משלים את הלוק, וויליאמס נראית מהמם. כנראה שהתפקיד החדש של מרילין מונרו, שאליו מצטלמת וויליאמס בימים אלה, עשה את שלו.

>> מתולתלת או חלקה: מה יותר יפה לכוכבות